Youda Macera Adası Survivor

Youda Games yetenekli ellerinden ucunda gün için çengel olacak bir zaman yönetimi oyunu. Gelir Youda Survivor gibi oyunlar bazı üslup etkileri ile Youda Games’in önceki çabaları en iyi unsurlarından bazılarını birleştirir Farm Frenzy . Sadece öğeleri toplama ve daha iyi ürünlere dönüştürerek, sen de yeni ve heyecan verici iksir içine kaynar konum Eğer ada şefi gözünde daha etkileyici görünmesi için!

Youda SurvivorEski bir efsane ada karaya gizemli bir gezgin yıkama söyler. O da, inanılmayacak güçlü ve muhtemelen gerçekten akıllı olduğu söyleniyor. Şimdi, kumlu plajda bu kazazede toprakları, ve, dürüst olmak gerekirse, baş etkilendim hepsi bu değil. Youda Macera Adası Survivor Yani, efsane doğru ve malzeme kanıtlamak için, o giderek daha karmaşık düzeyleri onlarca üzerinde deli ada hayatta kalma becerilerini gösteren, işe almak için meydan okuyor. Yay!

Her aşama aynı şekilde ilgili başlar: çim kümelerinin kum. Çim ve çukur su ile doldurur nerede delik kazmak. Su periyodik yumurtalarını Martılar çekiyor. Yumurta Pick Up ve bazı düzgün şeyler yapmak için hazırız. Sadece Farm Frenzy gibi, Youda Survivor (yumurta haşlanmış yumurta, yumurta tozu içine haşlanmış yumurta, hindistan cevizi toz haline hindistancevizi, vb içine) daha değerli öğeleri içine temel ürünleri dönüştürmek için size araçlar yükler verir. yükseltmeleri daha güçlü iksir demlemek için kullanılan ya da sadece ekranın alt düzey hedeflerini karşılamak için yapılabilir. Her iki şekilde de, dönüştürme bir sürü yapmak için hazır olsun.

Tüm öğe toplama ek olarak, aynı zamanda sağlık istatistikleri eğilimi var. Güç ve su ekranın sol üst köşesinde gösterilir, ikincisi yavaş yavaş hava şartlarına bağlı olarak drenaj, ve bir çeşit sihirli metre olarak eski. Ekranın sağ üst kısmında gerçekleştirebilirsiniz yetenekleri bir dizi. ilk su delikleri doldurma ve sık sık çim yeni tutamları çimlenme, yağmur yapan bir yağmur dansı. Bu gücü maliyeti ve gücü sadece iksir bira ile veya yenilgi düşmanları rastgele damla toplayıp tarafından doldurulmuş olabilir. Daha sonra yetenekleri hava bora ile coconuts çağırmak gibi, diğer etkileyici şeyler yapmanızı sağlar!

Ve evet, düşmanları vardır. Çok korkutucu bir şey, sadece, yengeçler korsanlar ve benzeri, ama onlar size gereken değerli öğeleri toplayıp sizi rahatsız edici büyük bir iş yapacağız. Göründükleri ve tıklayarak başlattığınızda onlara imleci kaydırın. Onları yenebilmek genellikle güzel öğeleri ile ödüllendirir, böylece zaman boşa gitmeyecek!

Youda SurvivorSeviyeleri arasında daha yararlı öğeleri pick up, ya da yeni makine satın almak için denize batacak bir dalgıç kiralama, iksirinle aşçı, kürek ya da depo gibi şeyler yükseltmek için Kazanılan para harcarsınız. Bazı düzeyleri ekipman bazı parçaları gerektirir, böylece frivolously harcamak durumunda, geri dönmek ve nakit kazanmak için eski seviyesine yinelemek gerekir.

Analiz: Vay, Youda Survivor! Bu Youda millet için bir çıkış biraz, ama bu oyun kesinlikle stüdyonun imza cazibesi gösterir. Ayrıca Farm Frenzy birkaç çok benzerlikler gösterir, ama sen dürüstçe bunun hakkında düşünmek olmaz çok eğleniyor olacaksınız. Youda Survivor sadece sağ hızda ilerliyor yükseltmeleri, mağaza öğeleri ve güçlükle zarif dengeli. Birisi ekrandan uzak gözyaşı zorunda kalacak. Sadece bir seviye, lütfen?

Youda Survivor, çok, ikramiye ile böyle bir oyun beklediğiniz olmayabilir şey doludur. Basit şeylerden gibi değişen başarılarından on sayfa, sadece ekstra jetonları için mükemmel seviyeye oynatırken için ödüllendirmek için “ilk kez bir yumurta toplamak”. Başarılarının üstüne bulmak bile kupa oyunun 100 ya da öylesine seviyeleri ile çalışmak, böylece bile vardır, sol ve sağ ikramiye kapış olacak.

tamamen kar için ürün satan yerini alır gibi iksir sistemi, Youda Survivor ilginç dahil değildir. Her şey sen hayatta tema ile iyi uydurma, kendiniz için kullanmak toplamak. Iksir Karıştırma tüm ya, her şeyi bırakarak ve “go” düğmesine basarak ilgili değil. Oynamak gibi şaşırtıcı yararlı olabilir ve seviye rotasını değiştirecek ilginç fırtınayla kilidini, yemek tarifleri bulabilirsiniz.

Youda Oyunlar Youda Survivor ile ellerinde bir isabet vardır. Düz-up zaman yönetimi oyunları ve daha arcade tarzı deneyimleri arasındaki boşluğu doldurur, ve şaşırtıcı tarzı ve incelik ile yapar. Sadece ilk öğleden sonra temizlemek için emin olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir