Wright Kardeşler Fırlatma Makinesi

Wright Kardeşler: Gökyüzü Makinesi Bakış
17 Aralık 1903 tarihinde, Orville ve Wilbur Wright Kitty Hawk, Kuzey Carolina plajları üzerinde ağır havadan daha uçağının ilk motorlu uçuşu yaptı. Wright Kardeşler: Sky Machine bu tarihi gerçeği alır ve onunla vahşi çalışan bir mesafe oyunudur. Bu uçak oyunu, basit, tek tuşla kontrolleri, inanılmaz grafikler, ve biraz ürkütücü bir atmosfer sunuyor.
Wright Kardeşler başında: Sky Machine, sen (her iki portreler onlara neredeyse ürkütücü yüzünü var) Orville Wright Wilbur veya gibi oynamayı seçebilirsiniz. Eğer gerçek oyun üzerinde hiçbir etkisi yoktur seçin, böylece her iki birini seçin karakter (bıyıklar erkekçe ve müthiş çünkü Orville seçti). Eğer karakter seçtikten sonra, bu uçak oyununda tarihini yeniden yapmak hazır olsun!
Wright Kardeşler amacı: Sky Machine mümkün olduğunca uçmak etmektir. Sen üç sefer verilir. Üçüncü Uçuştan sonra, toplam mesafe eklenir ve puan olarak sunulabilir. Wright Kardeşler Uçak oyununda ulaşmak için hiçbir satın yükseltmeleri veya yer vardır; sadece kadarıyla yapabilirsiniz olarak gitmek!
Wright Kardeşler tüm komutlar: Sky Machine sol fare düğmesi ile kontrol edilir. Her lansman başında, açısını göstergesi ve güç göstergesi durdurmak için sol fare tuşunu kullanmanız gerekir. Maksimum mesafe için, ortada açı ölçer ve maksimum güç metre durdurmak için en iyisidir. Uçuş, sizin güçlendirici etkinleştirmek için farenin sol tuşuna basabilirsiniz zaman, yakıt olması kaydıyla. Aşağı sahalar burnunu Arttırılması, böylece bir dalış zaten olmadıkça kaçınılmalıdır. Yere Arttırılması Eğer uçuşunuz dışında sadece biraz daha mesafe sıkma için yararlıdır havada, geri fırlar.
Wright Kardeşler: Sky Machine tarihsel olarak doğru olmayabilir, ama bir yeri göğü inleten iyi zamanı! Bu uçak oyunun basitliği ve kısalık geçmek için birkaç dakika ile rahat oyuncular için mükemmel yapmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir