Tren Yolu İşletme oyunu

Iş stratejilerinin oyunun tüm sevenler için, çok oyunculu oyun tarayıcı ray ulus yarattı Alman firması travian oyunları, hangi içinde bir gerçeklik haline gelecektir raylı ulaşım kazançlı alandaki iş kurmak. Tren Yolu İşlet oyunu oyna Amacıyla, gerçeğe bu vizyonu çevirmek sadece ilgili düğmeyi tıklayarak resmi sitede kayıt ve kayıt bilgilerini girmek için başlayacak.

Kullanıcı facebook kendi sayfası varsa, kayıt işlemi birkaç fare tıklaması düşürüldü. Onun güçlü özel demiryolu şirketi her oyuncu demiryolu milletin hedeftir.

Ilk etapta oluşturulan çeşitli koşullarda gelişmesi için, oyuncu temini ve bazı kaynakların talep seviyesi üzerinde duruluyor, malların taşınması meşgul olacak. Bazı kaynaklar Satış Kazançları bu parametreler üzerine tamamen bağlıdır. Kendi tren istasyonuna oyun, en farklı yapıda herhangi bir kullanıcı için ana bir yer.

Başarısını sürdürmek iş geliştirme için ve tüm bu binalar sürekli gelişme ve iyileştirme ihtiyacı vardır. Buna ek olarak, ele alınmalıdır ve demiryolu taşımacılığının yeni tip, zuma oyunları yaratılması taşımacılığı pazarındaki rakipleri diğer oyuncularla başabaş olmak.

Bu önemli bir rol başarıyla düzgün imha edilmelidir kaynakları ve bu kaynakların gelirleri satılan oynadıkları burada. Biz onun altyapısı, istasyonların gelişiminde meşgul, ya da dolaşım daha modern lokomotif girmek gerekir gerekir. Tüm oyuncu ve girişimci ruhu ve yetenek bağlıdır.

Kullanıcıları için düzenli bir noktadan itibaren mal teslim, rakipleri arasında en hızlı olmayı hedefleyen çeşitli yarışmalar ve yarışmalar düzenlemektedir. Zafer için, güzel ikramiye ve ödül, yanı sıra çeşitli oyun başarıları hazırlık alabilirsiniz.

En ilginç ve sıradışı browser oyunu ray ulus başka bir ekonomik strateji iftihar edemez daha birçok döngü oluşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir