Tom ve Jerry ile Peynir Topla

Büyük olasılıkla zaten Jerry yakalamak için Tom’un sayısız girişimleri için oyunu Tom ve Jerry topları gördüm. Zaten heyecanlı karikatürlerin bir çok filme gibi Onların muhalefet, yıllardır devam etmektedir! Kurnaz kedi komşusu yakalamaya çalışıyor her zaman: takım kurnaz tuzaklar, yapar kötü ya da sadece onu kovalayan. Tom ve Jerry Peynir Topla Ama Jerry da bir melek değil! Genellikle fare kendisi Thomas kışkırtır! Ve tüm kemirgenler gibi ünlü karikatür peynir seviyor. Bu kedi sık sık bu sinsi cazibesi ve onun mink dışarı bebeği cezbetmek için çalışır.
Burada Tom ve Jerry peynir yerde aromalı dilim yaymak vredina kuyruklu yakalar bu heyecan verici oyunda, ve onun küçük rakibi almak için bekleyen, pusuda bekliyordu! Aksine, basın «oyun başlatın» ve sevdiğiniz çizgi film kahramanı kedi pençesine düşmek değil yardımcı olabilir!
Senin görevin peynir tüm parçaları toplamak ve bir sonraki seviyeye gidebilirsiniz hangi aracılığıyla küçük ev, almak için. Jerry ok tuşları ile hareketleri kontrol edebilirsiniz – okları. Dikkatli ol! Tom fare karşılaştığında ise, size hayatımızın birini kaybetmek! İyi Şanslar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir