Temple Run Koşu oyunu

Temple Run Eğer bubi tuzak tapınaklar bir labirent şarj tarafından eti yiyen maymunlar bir istif kaçmak gerekir Android için bir bağımlılık koşu oyunudur

Hayatın için koş
Oyun size bir sahne korkutucu çığlık maymun yaratıklar sürüsü tarafından bir tapınak dışında kovalanan olmak ile başlar ve buradan sürece olabildiğince için çalışan tutmak zorunda üzerinde. Temple Run Koşu oyunu oyna Usain Bolt Indiana Jones oynuyor ve oyun gibi ne bir fikir olsun düşünün.

Yol boyunca da yeni power-ups, programları ve karakterleri ile yükseltmek için kullanabileceğiniz Temple Run paraları toplamak gerekir. (Eğer istediğiniz eğer rağmen) birçok freemium iPhone oyunları gibi, gerçek para kullanmadan yükseltebilirsiniz harika.

Temple Run sizin uzak çalıştırmak yendi ve çok sayıda ve çeşitli zorlukları tamamlamak için yeniden başlatmayı tutmak isteyeceksiniz çok daha-ish oyundur.

Koşmaya devam et
Temple Run denetimleri almak için basittir. Sen yollar boyunca örgü ve köşeleri açmak için yanlara tokatlamak için cihazınızı eğin. Şey altında slayt bir boşluk ya da engelin üzerinden aşağı atlamak için yukarı kaydırın.
Nasıl görünüyor?
Temple Run 3D grafikler çok iyi ve bir Indiana Jones onlara hissediyorum. Aztek bongo müziği çok egzotik vibe iyi uyuyor. Temple Run hakkında yapabilirsiniz Belki de sadece şikayet senaryolarda küçük bir değişiklik olmasıdır. Yerine sadece tapınaklar daha kullanılabilir yerlerde çeşitli olsaydı iyi olurdu.
Tapınak eğlenceli
Tapınak çalıştırın tekrar zaman ve gelmesini sağlayacak bir hızlı ve öfkeli sonsuz koşu oyunudur.
Son değişiklikler
Yeni teklifler eklendi bir demet ücretsiz paraları almak için
Hata bir demet Sabit
Notlar
Yükle düğmesini tıkladığınızda indirebileceğiniz Google Play, bir sayfaya götürecek ve oyun kuracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir