Temple Run 2

Temple Run 2

Temple Run 2 – genellikle çok yapışkan, her zamanki gibi oyun, son derece basit, ama. Bir uçurumdan yırtılmış veya uzak hedefe belirsiz bir ağaca, tekrar bir yanlış sonuca yapacak ve bunun yerine üzerinde kendini bakım ve tekrar tekrar eski kale kalıntıları kadar devam edecek.

Oyunun Variety parlak değil – kahramanı (veya kahraman, orada böyle bir seçenek) ustalıkla yangın dipsiz uçuruma üstünden atlayarak ve tuzak atlama, eski bir kalenin kalıntıları etrafında kilometre çeker. Nerede ve neden o çalışıyor – kimse belki oyunun birkaç zayıf noktalarından biri olduğunu bilir

Tüm oyuncu (bunun ilk bölümü biraz daha zorlu, ama çok sarılan maymunlar oldu) dev bir maymun tarafından takip harap kale kapısı, biterse gerçeği ile başlar. Bu mrmenta bir saniye durmaz. Eğer tereddüt ve hain ağaç kök veya taş eşiği rastlamak Ayrıca, eğer, maymun hemen zor yolda soğumaya yapma, sizinle yakalamak başlar. Canavar sizi geçeceği tahmin ediliyor ve hiçbir seçenek yok – İki ardışık hatalar üzücü bir sona neden olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir