Profesyonel Yangın Söndürme

Kim erken yaşlardan itibaren çocukların yangın mesleğini bilmiyor vardır. Hatta küçük bir çocukken, anne ve babasının yangın davranış kuralları hakkında konuşmak ve bu kurallara uymak yoksa ne olur olabilir. İşte çocuk neyi yangın ve kim itfaiye vardır öğrenir ve. Toplanan onlineguru sitesi boys İtfaiyeciler için oyunlar yangın başladı yedik ya da ne böyle bir durumda yapılacak davranacağımı nasıl öğretebilirsiniz. Ücretsiz oyunlar İtfaiyeciler çocuğunuzun ateşi ve nasıl bunu önlemek için başlayabilir söyle. Profesyonel Yangın Söndürme oyunu İtfaiyeciler Bu eğitsel oyunlar.
Ayrıca böyle bir itfaiye araçları oyunları gibi heyecan verici oyun, toplanan, ya da oyun itfaiyeci yangını söndürür. Çocuk hızla onlara itfaiyeci ve ekipman kurşun kurtarmak için acele ve alev alabilir binaları, insanları ve her şeyi kurtaracak. Bazı çocuklar, onlar sorumlu olmak istiyorum ne sorulduğunda – Yangın. Bu can ve mal kurtaran bir çok onurlu bir meslektir.
Bir de bulunmaktadır oyunlar Ateş helikopterler . Onlarda sizin nehirde su toplar ve yangını söndürmek olurdu ateşe onu taşıyan helikopter, kontrol edecek. Helikopter su veya ateşe düştü Biz hızlı ve dikkatli hareket etmelidir. Bedava online Bu yangın oyunlar sitemizde sunulmuştur. Yangın düzleminde bir oyun da var. Aynı zamanda nehirden su çekiyor ve. Insanların yaşadığı köye üzerine dökmek olabilir bir orman yangını, dışarı vereceğini, onu taşır
Bütün bu oyunlar ateş ile davranış kurallarının önemi sorumluluk ve farkındalık çocuğun duygusunu geliştirmek. Her çocuk maçlara oynamayı seviyor, ama herkes o tehlikeli olabilir bilir. Hiç canlı bir ateş gördük olanlar, asla unutmayacağım. Yani kuralları öğreneceksiniz bilgisayarda bir oyun itfaiyeciler oynayalım ve yangın olasılığını önleyecektir asla. Bu kendi hayatlarını değil, aynı zamanda diğer insanların hayatlarını sadece etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir