Parmak Bilardo

Biz geçmişte, küçük çocuklar vardı biz, para veya pop kapakları, ahşap üzerine çivi sterlin olacağını vurdu oyunun başka bir versiyonu, size varlığında bulunmaktadır. Parmak Bilardo oyna Çünkü biraz bilardo seyir, bu oyun bilardo denir. Sadece bilgisayara karşı çalınabilir, aynı zamanda arkadaşı ile birlikte çalınabilir ve böylece bu oyunda çok keyifli anlar yaşayabilirsiniz değil.

Sizden sonra “üzerine tıklayın OYUN OYUN sen, giriş bölümü atlayabilirsiniz “üzerine tıklayın istiyorsanız,” butonuna SKIP “butonuna. Tek bir kişi oyunu için, “kullanmak BİLGİSAYAR İLE OYNAMAK butonuna “, ama” konulu ikilisine oyunu tıklama için İKİ OYUNCULAR “butonuna. Adınızı girin ve oyunu başlattı.

Her iki oyuncu ile oyun oynamak ” FARE “İstediğiniz her yerde bu çekim topu koyun ve sola tıklatın. Sol tıkladıktan sonra, daha elini geri koymak, daha çok daha hızlı çekim gerçekleştirmek.

koymak başarılı edebiliyoruz oyuncu, en az bir top, tekrar oyun oynar. Eğer siyah topu takarsanız varsa, siyah topları biri, dışarı çıkarılır. Eğer oyunu bitirmek için, tüm topları ekledikten sonra, kırmızı top eklemek gerekir. Bu eğlenceli oyunda, oldukça iyi elinizin açısını ayarlamak için gereklidir. Kaldınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir