Naruto Boks Turnuvası Oyna

Biraz dürtme zamanı geldi! “Naruto Boks Turnuvası Oyna” oyununda boks yeteneklerinizi gösterebilir ve armut yerine diğer oyuncuları kullanabilirsiniz. Bu oyun birlikte oynamak için daha eğlenceli ve ilginç, bu yüzden hemen arkadaşlarınızı çağırın ve yüzüğü iletin. Bu sadece normal halka yerine, sokakta boks yapacaksın. Savaşa başlamadan önce oyun modunu ve avcını seçmelisin.

Hızlı bir maç, bir turnuva oynayabilir veya özel modlardan birini seçebilirsiniz. Toplamda altı özel mod vardır: çılgın, tuzak, tekme, tek atış modu, gerçek veya futbol modu. Her biri birbirinden farklı. Örneğin, savaş sırasındaki tuzak modunda, dairesel testereler ve diğer hoş olmayan “sürprizler” deneyiminizi etkileyecektir. Kicks modunda, el ele değil, ayaklarınızla savaşacaksınız.

Bir seçim yapar yapmaz, gelecekteki boksörüne karar verme sırası sende olacak. Savaşçıların listesi oldukça etkileyici ve çeşitli olacak: büyükbabalar, dedikodular, mühendisler, Marslılar, krallar, rapçiler, tatlı dişler, palyaçolar ve diğer birçok komik karakter. Boksörünü seç ve savaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir