Maceracı Küpler oyunu

Ah, ben uzun süre bekledim La Granja. Farklı şekillerde kartlarının kullanımı – bu benim en sevdiğim mekanik bir mevcut olduğundan ve oyunun kuralları yazışma okuduktan sonra o büyük umut bağlamıştı. Maceracı Küpler oyunu oyna Ve şimdi, yayıncı Stronghold Oyunları, sayesinde hala büyük İngilizce baskısını yazdırmak için, değerli kutu bana göründü.

Tabii ki, biz süresiz tanıdık erteleme ve en kısa sürede çözdükten yenilik olarak alanları ekmeye başladı vermedi. Şu anda, bu üç oyun geri kazandı ve sizin izlenimlerini paylaşmak zamanı geldi.

Oyunda biz Mallorca ennoblement tarım arazisi ile ilgileneceğiz. Dinazor Oyunu oyna Gol – müreffeh bölgede küçük çiftlik araziler açmak için La Granja olarak bilinen (yani iyi geliyor olsa da, ancak İspanyolca sadece “çiftlik” anlamına gelir). Kendi bahçesinde kazma yanı sıra, oyuncuların yerel halk ve esnaf ihtiyaçlarını karşılamak için diğerlerine göre daha hızlı çalışıyor, yakındaki bir köye malların çeşitli sunmak zorunda olacak.

La Granja – Oyun oldukça karmaşık ve özeldir. Tema rağmen, en önemli şey değil geliştirmek. Her şeyden önce – bu malların teslimi için yarışın bir tür olan oyuncu olmaz kendi çiftliğinde tek düzenleme, aynı zamanda usta alım / satım yanı sıra başka bir kaynağın zamanında dönüşüm. Süreç öngörülemeyen zar gelir bir göz ile dikkatli bir planlama gerektirir ve kartların eline geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir