Kütüphaneci kız boyama

Kütüphaneci Paige Harper – Bu oyunun ana karakteri. Kız yanlışlıkla sırları kitap bulur. Açarak, kendini kapana kısılmış bulur. Orada kendini buldu odası, çıkın. Hayalet Theodore yüz yıl önce var, kendi hapsetme nedeni kitapta gizli olduğunu göstermektedir.
Bu andan itibaren favori edebi eserlerin sayfaları aracılığıyla bir yolculuk başlar. Gizli nesne – oyun türünü aittir. Sen üç boyutlu yerlerde öğeleri aramak zorunda !!! Kütüphaneci kız boyama oyna Bu arama kendini kolaylaştırır ve bu türün tüm oyunların oyun vurgular farklı açılardan, izlenebilir. Oyunculara yardımcı olması için yakından nesneleri görmek ve hızlı bir şekilde sandıkları ve dolap kapıları açabilirsiniz podskazki.V oyunu güncellemek, sandalyeler taşımak ve çekmeceleri bakmak için izin veren bir büyüteç. Kahramanlar esaretinden kaçmasına yardım, size bulmacalar bir sürü çözmek zorunda. Onlar ana menüden seçerek yendi olabilir.
Ve çocukluk bazı tanıdık karakterler, sizi bekliyor! Bir toplantı severler Romeo düzenlemek ve Sherlock Holmes kendini yardım etmek, Silahşörler, Kardeşlik, Robin Hood içine teğmen rütbesi yardımcı olacak Kaptan Nemo ile bir konuşma olacak!
Harika müzik, inanılmaz bir hikaye ve beklenmeyen bir sonuç – nasıl böyle bir macera reddedebilir !!?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir