Kelebek Boyama

Bu boyama Büyük çiçekler arasında büyük bir kelebek boya var

Çocuklar için Kızlar ve Erkekler rasskraska Online Oyunlar Boyama
Kelebek Kızlar için Çok ilginç online oyun Boyama. Sadece renk algısı gelişimine yönelik değil, aynı zamanda iyi dikkat koçluk değil.
İşte kızlar için bir görünüşte sıradan boyama olduğunu, ama aslında burada biz dikkatli olmalı ve sadece bir kelebek ikinci yarısında üzerinde boya, ya da oyun sona erer.
Yukarıdaki resim için kullanılabilir renk paleti olduğunu. Yarım kelebek üzerinde boya renkleri temizlemek için bir kova su dibinde.
Ve sağ alt köşesinde bulunan resim yazıcı tıklayarak elde edilen bir görüntüyü yazdırabilirsiniz.
Genel olarak, kızlar için bu online oyun – harika bir yol dinlenmek için değil sadece, aynı zamanda onların dikkatini geliştirmek. Kelebek Boyama Bu renklendirme çevrimiçi geliştirir dikkati ve renkleri ayırt edebilme becerisi. Oyunda iki yarım özdeş boyama olduğunu çok doğru renklerde kelebekler eşini boyamak istiyorum. Eğer renk ile bir hata yaparsanız – sadece sağ renk seçin ve tekrar seçilen parçası boya.

Bir kelebek düzgün boyalı ise, uzak uçacak. Ve yeni bir boyama ile ikinci sinek kelebek kanatları kez.
Bıkmak kadar Böylece, süresiz kelebekler süslemek mümkündür. Bu eğlenceli online oyunda sadece boya değil, aynı zamanda hayvanlar, böcekler, çiçekler ve hatta mantar görüntüde farklı görüntüler olamaz. Bu flaş oyun hayal özgürlüğü verir tonları çeşitli büyük bir renk paleti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir