Kazanmak İçin Öldür 2 – Zombileri Ez

Kazanmak İçin Öldür 2

Eğer seni almak için çalışacağız zombi ordularını araba ile kaçabilir! Eğer araç, bir zombi saldırısı ölmek kazanmak değil, çünkü hızlı sür. Bu serin oyun sürücü araç kaza, başarıyla seviyesinin diğer tarafına zombiler üzerinden araba almak gerekir. Eğer sürekli düşüş büyük bir tepe iniş ve çıkışlar yol bilen gerçek bir ralli arabası sürücüsü vardır. Boşluklardan arabanıza gidin.

Zombi Smash Crash Disk addicting ve dünyayı etkilemektedir zombi kıyamet kaçmaya çalışıyor araç sürücüsünün eğlenceli oyunlar. Ve şimdi bu zombi çok aç ve taze beyinleri arıyoruz. Yani araba almak ve şut ve başarılı neden zombi enfekte çukur seviyeleri çökmesine. Vurmak ve en kısa sürede onları üzerinde çalıştırmak, zombi yavaşlar izin vermeyin. Zombi kaza oyuncular zombi şut süper eğlenceli ve oynamak kolay sürücü.

Eğer arabanın oyunları gibi! Eğer bir araba kazasında bir sürücü iseniz, bu çılgın zombi smasher araba oyunu seviyorum kesinlikle olacaktır. Atlama ve çok daha fazlası, tepenin şaşırtıcı seviyeleri ile bir kamyon zombi kıyamet kendi Sürücü! Zombi Smash Crash yol yarış eğlenceli ve başarılı bir seviyelerini temizlik iyi şanslar Smashing zombiler gerçek kaos sürücü.

Bu oyun kolay bir iş değil senin kamyon ile zorlu yollarda bile en deneyimli kamyon sürücüleri dağcılık için zor bir iştir! Sen zombi kıyamet hayatta kalanlar için toprak yollarda olan tüm öğeleri toplamak gerekir. Dikkatli yollar gibi sadece tehlikeli bir zombi-enfekte zombi seviyelerinde etrafında sürüş zor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir