Kaybolan Yol

Eğer evrenin engin expanses fethetmek için gidiyor en başarılı seyahat, biri haline ve büyük gezegenin bağırsakları gizli muhteşem hazineleri bulmak ister misiniz? Belki her zaman sadece Yuri Gagarin gibi, gerçek bir astronot olmak ve ilk evren fethetti olanların biri haline istedim? Sen oyunu denilen Uzay gezgin ile her şeyi yapabilirsiniz. Bu sizin uzay gemisi hız ışık hızına yaklaşan olarak, Kaybolan Yol oyna geçmiş kayacak inanılmaz galaksilerin expanses, size yol açabilir. Sizin için özel olarak yapılmış ve bir şekilde en iyi yardımcınız olacaktır olağanüstü gemi kalabilirler. Sen, çok candan ya da çok agresif alabilir inanılmaz yabancılar buluşacak, bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu oyun aynı zamanda size yolunun doğru yönünü belirlemek için yardımcı olacak en özverili uzay yolcuları biri yardımcı verebilir. Bu yuva Oryx oyun geliştirme tanınmış bir şirket haline gelmiştir.
Yuva en önemli yardımcısı olacak ve sizinle paylaşmak bilgilere, sizin yol daha da ilginç hale sayesinde ister olacaktır bilgi menüsü. Onları aktive olduğunda oyunun Dokuz satır anı bekler. Bu şekilde ve onların kazançlarını alacaksınız.
Bu yuvaya Uzay yolculuğu en sadık arkadaşın olacaktır. Bu sarışın adam iyi rotayı seçmek ve oyun çok heyecan verici yapmak için size yardımcı olabilir. O karakterlerin hesabınızda her zaman açık değildir ve bu rol Hitcher Vahşi oynar, çünkü sana bir ödül getirecek, bunu yapmak için güç altında idi. Tank Oyunları oyna Bu Free spin ve Scatter için bir yedek değil.
İlginç oyunlar en uğursuz olması başlar, ama diğer taraftan, byway kara delik olabilir. Her şeyden önce, bu karakter size uzaylılar ile iletişim kurmak için bir fırsat verebilir. Bunu yapmak için, aşırı davul oyunu bir kez görünür ve yeşil ışık gerekiyor. Sonra önünüzde yabancılar yaşadığı gezegenlerin bir dizi olacak. Belirli sakinleri nasıl kdv öğrenmek için lütfen anteni kullanabilirsiniz. Hoş Geldiniz sırasında hesabınıza ek alacaksınız.
Eğer gezegene eve gidebilir başka inanılmaz bir oyun için etkinleştirebilirsiniz karadeliğin sembolü, sen uzunca bir süre görmedim. Karadeliğin üç sembol, oyun alanında üç merkez davul işgal edecek, bu bir anda ortaya çıkabilir. Eğer belirleyecek olan seçimler yapmak koyduğumuzda, eve ya da değil dönmek mümkün olacak. Size teklif doğru gezegeni bulmaya sonra kara deliklerin birine Git ve. Bunu biliyorsun, o zaman kazanmak için ek almak ve eğer, o zaman paralarını bazı kaybedersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir