Farklı Zuma oynayın

Biz sadece oyun adanmış sitemize hoş geldiniz “Zuma!” Burada bulacaksınız 20 online oyun tasarımı, dekorasyon farklıdır. Farklı Zuma oyunu oyna Yeni karakterler, yeni sorunlar, oyunun yeni kurallar ve yeni ikramiye bekliyor! Ama yine de eski ve tanıdık bir oyundur “Zuma!”
Oyun “Zuma” atıfta çarşı ve mantık oyunları. Burada ileride hamle oluşturmak için dikkat, çeviklik, yeteneğinizi test edebilirsiniz çünkü.
Bu oyunlar 2005 yılında popüler sırt, ama sonra oyunun sadece bir versiyonu vardı. Kadar zaman geçti bu yana, oyun popüler kalır, ama şimdi bunun birçok çeşidi vardır. Ama prensip değişmez! Yani – özdeş öğeler ve bunların imha kombinasyonu. Şimdi herkes gibi oyunlar bilir Zuma Deluxe, Hint, Toplar Zuma, ya da oyuncak yunus veya bir maymun Bongo hakkında. Ana karakter olursa olsun: Aksiyon Oyunu oyna Bir kurbağa ya da başka, bu ilkedir oyunlar ayrılır hangi en önemli kriter olmaya devam etmektedir.
Bu oyunlar da inkar edilemez, tüm fethetti. Evde veya iş yerinde sıkılan yetişkinlere, Zuma oynarken, bilgisayar başında saatlerce oturmak isteyen küçük çocuklar itibaren. Birden fazla düzeyleri, hedeflerin netliği – Bu görünüşte basit ama ilginç oyunda insanlara çok çekici budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir