Çin Mahjong

Mahjong tüm zamanların en iyi strateji oyunlarından biridir. Oyun Çin kökenli, ancak, artık tüm dünyada zevk. Mahjong amacı kendi çiftleri bularak kurulu tüm kiremit ortadan kaldırmaktır. Sadece sizin beyniniz için de, büyük bir onu Mahjong oynamak için eğlenceli, ama! Peki, ne bekliyorsun? Sağlıklı beyin tutun ve eğlenin! Şimdi ücretsiz Mahjong oyunu oyna!

Mahjong Hakkında

Bu oyun aynı zamanda Şanghay veya Mahjong Solitaire olarak bilinir. Çin Mahjong oyunu hızlı hiç en çok oynanan bulmaca biri haline, 1920 yılında dünya tarafından keşfedilen bir klasik Çin tahta oyunudur.

Fayans çiftleri arayın. Onun sol ya da sağ ya da üzerinde boşluk varsa sadece bir kiremit kaldırabilirsiniz aklınızda bulundurun. Her iki tarafta bir kiremit varsa, bunu kaldıramazsınız.

Hem bir tarafta boşluk var çini bir çift bulduğunuzda, yönetim kurulu bunları kaldırmak.

Eğer kurulu kiremit kaldırmak gibi, yeni çiftleri görünür hale gelecektir ve siz de bunları kaldırabilirsiniz.

Orada ya sol hiçbir fayans veya daha fazla yasal hamle var kadar fayans çıkarmadan devam edin. Eğer kurulu tüm kiremit kaldırırsanız, sen kazandın.

Geleneksel Mahjong oyunu dört kez her görünen birkaç adet üzerinde oluşur. Sen çiftleri sadece bir kez kombine edilebilir az geleneksel oyunlar bulabilirsiniz.

Dikkatli ol! Tüm çiftleri doğru olanlardır. Bir zaman cezası alan, sen parçaları maç veya bloke edilebilir ve shuffle zorunda önce düşünün.

Bazı Mahjong oyunları sizin hamle geri izin, böylece tekrar deneyebilirsiniz. Onlar çözülemeyen hale Bazı hamle de oyunun sonuna kadar yol açabilir.

Mahjong İpuçları:

Mahjong katılan bazı strateji de var, oynamak kolaydır, ama. Gemide her kiremit dört olduğundan, size herhangi bir “tuzak” çinileri ile sol değil emin olmak için öncesinde düşünmek için dikkatli olmalıdır. Burada oyununuzu geliştirmek yardımcı olacak birkaç Mahjong ipuçları:

Her karo dört olduğunu aklınızda bulundurun. Bir çift çıkarmadan önce, başka bir kiremit “tuzak” terk edecek değil emin olmak için ileriye bakmak.

Çoğu diğer parçalarını özgür olacak kiremit kaldırmak için çalışın. Bu seçenekler var öder.

Belirli bir türdeki tüm dört fayans ücretsiz görürseniz, hepsini çıkarın. Orada bunu yaparken hiçbir dezavantaj ve size taşımak için oda verecektir.

Eğer mevcut aynı türden üç fayans görmek dikkatli olun. Diğer parçaları en az sayıda engelliyor kiremit bırakmak çalışın.

Şimdi, Mahjong oynamak atlamak ve bu ücretsiz online oyun deneyimi nasıl biliyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir