Ben ve Kopyam

Bir 11 yaşındaki bir çocuk hakkında serisi – Ben 10 Omnivers onlar 2 karakterde birinci ve ikinci mevsim iç içe geçmiş hikaye bir çift oluşur 16-yaşında. Genç adam Yardımcısı ortaya çıktı – yerleşik yabancı, Ben ve Kopyam oyna kozmos hademesi, onun adını el organizasyonunda oluşan. Çift gizli uzaylı şehir için aramaya gitti. Ben size dedektif katılmak ve Omnivers 10 oyun inanılmaz bir maceranın parçası haline gelir. Onun istihbarat ekibi sizi almak için mutluluk Tennyson.
Eğer olayların akışı içinde kaybolmak yok Yani, biz hatırlamak, ekranda olup bitenler özüdür. Gwen ve Kevin kolej, bizim cesur yalnız gittiğim zaman. Dedem Max Rook ve yalnızlık tanıştırdı şanslı bitti. Beyler riskli görevi edelim, onlar korkusuzca baz örtülü yabancılar içine waded. Algılama Yeraltı kolay değildi, ama anlayışlı ekip görev ile başa. Tüm doğan Hunter Khyber komplike, o bir genç sürdürmeye başladı.
İlk bölüm “taze” çete üyelerinin birleşmesi ile başladı. Aynı zamanda depo Sayın Baumann saldırıya uğradı. Interplanetary işgali soyguncular Liana Puzyreshlemogo Fistiny ve bir sürü sorun getirdi. İlerlemeli Oyunlar oyna Yakında suçlu Psayfon bittiğini netleşti. Izciler saklanmaya süzüldü, onlar Buglizard sarıldı. Ben 10 Omnivers Magavattami ile temas geldi, yeni bir kötü adam gizleme, onlar yardım istedi. Onlar kendi enerjisini çalmak, Fistrika kurtulmak gerek.
Ben 10 oyunları Omnivers katılın ve daha da ilginç olacak, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ve sonra Dr Animo, o kaçıp onu yakalamak için denemek zorunda başardı. Çılgın bilimadamı mutant bir demet onun karınca çiftliği dönene kadar acele et. Çevik olun ve daha sonra tüm düşmanları etkisiz hale getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir