Ben 10 Omniverse Collection

Ben 10 Omniverse Collection

Gvendalin ya da sadece Gwen Tennyson – Ben’in kuzeni. Her zaman onun maceralarını onun kardeşi eşlik ve orada aralarında ilk sık sık çatışmalar olmasına rağmen, bizim kahraman bir sadık arkadaşı bulunamadı! O zaman oyun Ben 10 ve başkalarını rahatsız etmek arzusu net değildi, ama çoğu zaman onun sinirler onun sıkıcı vaazı üzerinde etki çünkü. Buna rağmen, Gwen kesinlikle üstelik olumlu karakter ve, bir rol modeli üzerinde iyi çeker olduğunu. Olması için olsa bile ve o doğurdu – zeki, iyi okumak ve yüksek eğitimli, Gwen haklı takımın düşünce tankı aldı. Buna ek olarak, o silahsız mücadele tekniklerini sahibi ve hikaye, büyü bile bulundurma sırasında: bunun tüm çıkıyor – enerjisini kontrol yarısı yabancı yeteneğine sahip …
Maxwell Tennyson veya Büyükbaba Max – animasyonlu serinin en gizemli karakterlerden biri. Birincisi, o onun torunları ile vakit geçirmeyi seviyor ve onun uzun ömürlü bile uçar sırasında rahatsız değil sıradan bir yaşlı adam bize görünüyor. Ama sonra dedem o kadar basit değildir çıkıyor: Bir genç o bölümü sağlık görevlileri Cosmos, servis ve yaş nedeniyle emekli sadece serbest adam … Ama o zamanlar animasyon serisi sırasında daha Maxwell Tennyson erken yazmak için kanıtlamak mümkün olacak gibi! Güçlü Dzyadok kolayca boyun herhangi bir boşluk kötü lathered; Özellikle onun eski düşman Vilgagse geldiğinde.
Vilgags, arada – Bu başka bir konuşma için bir konudur! animasyon serisinin ana kötü adam, o, bütün supervillains gibi, galaksi köleleştirmek için hayal. O büyük bir uzaylı ordusu, ama aynı zamanda uygulamak için tereddüt etmez güçlü büyülü yetenekleri değil sadece, çünkü hedefine ulaşmada zaten yakın Vilgags unutulmamalıdır. Kötü Omnibox almak istiyor, çünkü ben 10, onun ana düşmanı olur! Bununla beraber, o sadece yabancılar ve bu yabancı supermonstrov gelen oluşan, daha güçlü bir ordu oluşturmak için umuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir