Barbie Saç Kesimi

Barbie Saç Kesimi

Kes, kıvırmak, renk ve stil – istediğiniz şekilde!
! Basit tarak ve makas, maşası ve düzleştiriciler gelen – Şimdi stilist Kes, renk ve stil çeşitli araçlar kullanarak istediğiniz herhangi bir şekilde vardır.
Bu oyunda – sessiz bir model tatlı kuaför moda, modele Barbie saç tasarımı olacaktır.
Oldukça eğlenceli bir oyun!
Ne bekliyorsun? Şimdi indirin! Saç Salon oyunu eğlenceli dekorasyon ve saç kesim bir şey var kalbinde herhangi bir kuaför için muhteşem bir oyun. Sizin ve arkadaşlarınızın zevk ve kolayca müşteri için mükemmel bir saç modeli oluşturmak için olanak sağlar Bu eğlenceli oyun mükemmel. Bir kuaför, saç kesme, saç boyama olmanın tüm eğlence deneyimi ve hatta yüzüne Pasteur farklı türde sopa olabilir saçları dlinnee.Bolee yapmak, renkli ve dekoratif pimleri ile Accessorize yapabilirsiniz. Sen denemek ister misin?
Özelliği:
Daha iyi sonuçlar için kullanılması makas ve diğer aksesuarları – * Tamamen yeni bir özellik saçınızı kesin
* Hatta amplifikatörler saç ve saç jelleri için kullanılan
* Sayısız aksesuarlar – saç klipleri, saç uzatma ve pırıltılar
* Saçınızı stilleri göster ve facebook arkadaşlarınızla ya da diğer çeşitli yollarla paylaşmak
* ÜCRETSİZ
Oynaması kolay
Ne bekliyorsun? Şimdi indirin!
Kuaför tüm kız ve çocuklar oynamayı seviyorum böyle inanılmaz bir oyundur. Kim gelinler, genç kızlar, süper yıldızları, Prenses, Düğün Salonu ve ünlüler gibi, bunu yapabilirsiniz, olmak istiyorum. İşte kuaför vardır, bu arada, çamaşırhane, kuru, darbe, tarak, kesme, kesme, düz, kıvrılma ve renk gibi çeşitli araçları ile girl¡¯s saç pek çok şey yapabilirsiniz. Saçınızı yapısı ile kendi iç güzelliği Kanal. Burada saç insanlar için değil, aynı zamanda canavarlar için değil sadece oluşturabilirsiniz. Saçınızı moda stilleri ve moda tutun. Bundan sonra, siz de onlar için güzel kıyafetler seçebilirsiniz.
Kuaför her kız ve çocuklar oynamak ister böyle inanılmaz bir oyundur. Olmak istiyorum kim, bu tür gelinler, genç kızlar, süper yıldızları, prenses, düğün salonu, ve ünlüler gibi, bunu yapabilirsiniz. Burada bir berber, sen arada, bu tür yıkama, kuru, darbe, tarak, kesme, kesme, düz, kıvrılma ve renk gibi farklı araçları ile girl¡¯s saç çok şey yapabilirsiniz. Saçınızı tasarımları ile kendi iç güzelliği Kanal. Burada insan için değil, aynı zamanda canavarlar için değil, sadece saç tasarlayabilirsiniz. Moda ve moda saçınızı stilleri tutun. Bundan sonra, siz de onlar için güzel kıyafetler seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir