Akıllı Salyangoz 4

Fanlar ve çocuk yılların kahraman hayranları için harika bir haber Salyangoz Bob oyun tarafından takip online oyunlar ve bizim kahraman dördüncü geldi alanı keşfetmek için gitti
bir roket uçuş sırasında uzun bir uykudan sonra benim bıyık uzatmak için zamanı. Ve bir yabancı gezegende bile uçuş maceraları astronotlar için eğitim ona yardım etmek zorunda, ve. Akıllı Salyangoz 4 Gibi ve Bob salyangoz 4 buton ve sonuna kadar emeklemeye olur mekanizmasını kontrol kolları tıklayın fareyi kullanmanız gerekir.
yıldızlı uzayda sürekli ileri Cesur salyangoz hareket, tüm tehlikelere rağmen, kendi şekilde oldu sadece sağ salim seviyesini geçmek yardımcı olabilir böylece.
Herhangi bir zamanda evinizin lavabo ve salyangoz Bob gizlemek tıklayın ve size nefes ve eylem planı yakalamak için fırsat verecektir hareketini durdurabilir. Yavaş hareket ediyorsa, o zaman hızlandırılabilir.
Yanı sıra bir flash oyunu olarak Salyangoz Bob 4 her seviye için açık alan galeri. yapboz toprağa immured veya gizli, gizli yıldız aranır
Salyangoz Bob 4 bulmacalar engellerin aşılması ve çözme, yerçekimi kapatmak ve sıfır yerçekimi uzay aracı üzerinde uçmak öğrendim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir