Aylık arşivler: Haziran 2020

Köstebek Avla Oyunu

Daha önce, saplı meyvelerle oynamak zorunda kaldım, ancak devamında ilk kısımdan daha pervasızlar. Köstebek Avla Oyunu Ananas ve elma bazen çok hızlı hale geldiğinden oyuncular kendi reflekslerini test etmek için harika bir fırsata sahipler, bu yüzden oraya ulaşmak o kadar kolay değil. Bunlara ek olarak, başka meyveler de var, çekim için de hedef olacaklar.
Birçok komik şaka, yeni seviye ve karakter herkesi hoş bir şekilde şaşırtacak. Şimdi katıl, çılgın eğlence atmosferine dal!

Dragon City

Kraliyet nadirlik koleksiyonunun yıldızı olan En Büyük Ejderha’nın denetimine emanet edildiğinizden, bir sürü zorluk için hazırlanın. Dragon City Birincisi dev bir hayvanı besleyecek. İştahsızlık, ejderhalar hiç acı çekmedi. Ama koğuşunuz bir tür canavar. Neredeyse durmadan yemeye hazır, asıl şey bu olurdu. Her seviyede, dinozorları hızlı ve yoğun bir şekilde beslemek zorunda kalacaksınız. Zaman ve yiyecekleri takip edin. Dev oburluğun iştahı artıyor ve daha hızlı koşmanız, ona yeni yiyecekler almanız ve servis etmeniz gerekecek. Oynaması kolay, asıl şey daha hızlı hareket etmek ve hiçbir şey düşürmemek. Yeni seviyelere gidin ve gülecek bir şeyiniz olacak.

Kaktüs Adam 3 Macerası

Kaktüs Adam 3 Macerası McCoy ok düğmeleri pahasına hareket ediyor. Atlamak için A’yı tıklamanız gerekiyor. Kaktüsün parlak figürü soluk manzara arka planında mükemmel bir şekilde öne çıkıyor. Oyun ilerledikçe, kahramanın kontrolü hakkında açıklamalar ortaya çıkıyor. Halatlar boyunca hareket etmek için sol ve sağ okları kullanın.

Kahraman Vikingler

Bu bulmaca oyunda, bir karakter yerine, üç kontrol edebilirsiniz, onlar atlama, koşmak, ateş, nesneleri toplamak, basın anahtarları ve böylece edebiliyoruz. Kahraman Vikingler Her karakterin kendine özgü becerileri vardır. Örneğin Elusive Eric, kasklarıyla duvarları atlar, koşar ve yumruklar. Olaf Tolstoy, bir kalkan sayesinde, düşman saldırılarını engeller ve ayrıca onun üzerinde durabilirsiniz. Şiddetli Baleog bir yay vuruyor, anahtarları açıyor veya birini kılıçla öldürüyor.
Oyuncu, tüm zor seviyelerden ve bulmacalardan geçmek istiyorsa, takımdaki üç Viking’i kontrol etmelidir.

Barbie Partide

Barbie iyi bir ruh halinde uyanır, ancak onun üzerinde makyaj yoktur ve bu kız oldukça iç karartıcıdır. Barbie Partide Senden önce onun güzel yüzü ve bir sürü kozmetik: maskara, parlaklık, göz farı, allık. Küçük bir not defterinde, kozmetiklerin herhangi bir öğesini tıkladığınızda tüm renkler görüntülenir. Yüz, renklendirilmesi gereken alanları görüntüler.

Zeki Uzaylı Oyunu

En sevimli ve en sevimli uzaylılarla yeni bir toplantı gülümsemeye neden olmaz. Zeki Uzaylı Oyunu Yine komik Kesey! Ama bugün, bebek uzaylı korkunç bir ruh haline sahip – ana gezegeninde derin uzaydan gerçek bir uzaylı istilası yaşıyor. Saldırgan canavarlar, Kizi’nin iyi huylu akrabalarının topraklarını güvenle ele geçirir ve yakında tüm sakinleri kendi gezegenlerinden uzaklaştırır. Kesey, yardım arayışına girmek için sorumlu ve tehlikeli bir görev üstlenmeye karar verdi. Evini Dünya’dan ayıran binlerce ışık yılı aşmayı başardı. Ve oyun bunun nasıl olduğunu ve bundan sonra ne olacağını söyleyecek.

Kare Bulmaca

Kare Bulmaca Şubat ayında artık bir yılda yirmi dokuz gün ve normal bir yılda yirmi sekiz gün var. Oyunda takvimdeki üç yaz ayının tarihlerini tamamlamanız gerekiyor. Kaçırılan tarihleri ​​dikkatlice düşünün ve tüm kartları tarihlerine göre yerleştirmeye çalışın. Takvimdeki izin günlerinin kırmızı ile işaretlendiğini hatırlamakta fayda var. İyi oyunlar!

Kargo Kamyonu Oyna

Park modunda, ağır bir kamyon için park etme becerilerinizi test edebileceğiniz 14 zor aşamadan geçmeniz gerekir. Kargo Kamyonu Oyna Gelişler, dar bir koridor boyunca hareket etmeniz ve karmaşık manevralar ve dönüşler yapmanız gereken özel donanımlı alanlarda gerçekleşecektir. Kamyon yeterince büyük ve yeterince uzun, bu nedenle sorun yaratmamak için dikkatli ve yavaş sürmeniz gerekiyor. Oynayın, eğlenin ve kaza yapmamaya dikkat edin. Oyunda harika grafikler, harika müzik ve birçok özel efekt bulacaksınız, bu yüzden ilginç olacak!