Aylık arşivler: Mayıs 2020

Kelime Oyunu 1

Çoğu zaman bebeklerimizden çeşitli kelimeler duyabiliriz, ancak atamalarını biliyorlar mı, yoksa bu kelimeler gerçekten var mı? Kelime Oyunu 1 Bazen yetişkinler bile böyle bir soruyu cevaplayamaz. Tabii ki, dünyada bu soruları cevaplayabilecek çok sayıda açıklayıcı sözlük var, ancak herkesin onlara sahip olmadığını ve bir şekilde kütüphaneye gerçekten gitmek istemediğimi itiraf etmelisiniz. O zamana kadar, en küçük ve hatta yetişkinlerin kafanın yararı için ekranların arkasında birkaç dakika geçirmesine yardımcı olacak yeni bir bulmaca öğrenene kadar, şimdi kelimelerden kelimeler derleyerek oynayacaksınız.

Barbie Elbise Dikme

Barbie Elbise Dikme Şimdi bu hayallerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Tabii ki, bir ev inşa edene kadar. Ancak bu oyunda bitmiş projelerin herhangi birini kullanabilirsiniz. Ve sonra tüm odaları beğeninize göre düzenleyin. Büyük konaklardan hoşlanıyorsanız, sizi bekliyorlar. Ve tüm odalar için yeterli mobilya. Nesneleri düzenleyin ve bir şeyler düzenleyin. Evi sadece güzel ve şık değil, aynı zamanda çok rahat görünmeye çalışın.

Çöp Adam Run

Siyah insan asaları çeşitli suçlar için cezalandırma tehdidi altındadır ve cezalandırma yöntemini siz seçersiniz. Çöp Adam Run Oyunun en başındaki ekranda çok fazla şiddet ve kan içerdiğine dair bir uyarı var ve bu nedenle bu tür gözlüklere dayanamıyorsanız, oyuna başlamamanız daha iyi. Siyah adam Ceza Dairesi’nin ortasında duruyor ve soru ekranda beliriyor: “Suçluyu nasıl öldürmek istersiniz?

Basket Canavarı Oyna

Sokak basketbolunun kuralları neredeyse aynıdır, sadece bir takımda daha az oyuncu olabilir, hatta iki oyuncunun katıldığı bir oyun bile düşünülür ve bu oyunun ateşli bir hayranıysanız, sanal basketbola güvenle katılabilirsiniz. Basket Canavarı Oyna Ve bu spor oyununu ilk kez oynuyorsanız, o zaman elinizi denemek ve herkesin söylediği kadar heyecan verici olup olmadığını öğrenmek için bir şansınız var.

Ben 10 Omniverse Collection Oyna

Kötü uzaylı yaratıklar gezegenimiz üzerindeki etkilerini genişletmeye ve tüm zenginliklerin sahibi olmaya karar verdiler. Ben 10 Omniverse Collection Oyna Cesur Ben 10, elbette bu çevrimiçi oyunu mümkün olan en kısa sürede çalıştırmadığınız sürece onlara gerçekten dayanabilir. On yaşında bir çocuk en modern silahlara sahiptir, bu yüzden uzaylılardan korkmaz. Bu nedenle, lazer ışınları çeken cyborgs ile savaşmalısınız. Güvenli bir yere ulaşmak için sol / sağ okları kullanarak platformlar arasında gezinmek için zamanınız olmalıdır. Ben Fight 10: Adventure oyununda, bu o kadar kolay değil, çünkü her adımda tüm Dünya gezegenini parçalara ayırabilen robotlar var.

Basket Turnuvası Oyunu

Basketbol oynamak çok ilginç, ancak prestijli bir turnuvaya davet edildiğinizde, tek bir ilgi alanına girmeyeceksiniz. Basket Turnuvası Oyunu Ülkenizi onurla ayağa kalkmak ve rakibinize layık bir rakip olduğunuzu ikna etmek için gerçek bir profesyonel olmanız gerekir. Bu oyuncağı oynayarak deneyimli bir basketbol oyuncusu olmaya çalışın. Burada mümkün olduğunca dikkatli ve çok hızlı bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor, çünkü hiç kimse sepete bir düzine top gönderene kadar beklemeyecek!

Aç Arabalar Oyna

Gerçekçi Araba Simülatörü, bir şehirde çeşitli koşullarda araba kullanmayı öğrenmek isteyen herkese yardımcı olacaktır. Aç Arabalar Oyna Ve bu formattaki bir oyunda kusursuz bir grafik bileşeni aramayın, oyunun bu versiyonunda grafikler oldukça iyi ve arabanızın neredeyse tüm hareketlerini iletiyor. Sadece böyle bir oyunda, neredeyse gerçek koşullarda bir araba sahibi olma yeteneğinize tüm dikkat gösterilecektir.