Aylık arşivler: Nisan 2020

Arabalar Arenası

Umi Zumi ekibi, plajlardan birinde çocukların 2 hafta boyunca topladıkları renkli kabuklarını kaybettikleri mesajını aldı. Senin görevin Arabalar Arenası” yerlerine tüm kabukları iade etmektir.

Son derece dikkatli olun – iplikte çocukları bekleyen çok sayıda yengeç ve kumdan kale var. Köpekbalığı yardımıyla tüm mermileri ne kadar hızlı toplarsanız, çocuklar sahilde oynamaya devam edecek ve deniz eşyalarını toplamak isteyen ebeveynlerine bulmak için övünecekler.

Vitesli Araba Oyunu

İşte hızlı ve güçlü otomobillerde modern yarışların temelini atan ilklerden biri, ilk olarak Dendy oyun konsolunda sunulan Super Cars oyunu. Vitesli Araba Oyunu Şu anda popüler yarış simülatörlerinde temel alınan oydu. Ve şimdi söyle bana, nasıl olduğunu, oyun çubuklarını nasıl kırdığımızı ve şampiyonada lider bir yer almaya çalıştığımızı hatırlamak komik değil mi?

Traktör Çekici Oyna

On iki seviyeyi mümkün olduğunca çabuk tamamlayın. Traktör Çekici Oyna Bu sadece ağır bir traktör kullanmak için kusursuz becerilerle mümkündür. İnişler sırasında traktör ile römorkları arasındaki mesafeyi korumak önemlidir. Kıçınıza çarpmasına veya dik tepelere gevşek yükleri bir traktöre atmasına izin vermeyin. Son teslim tarihinden önce her şeyi taşımak için acele edin!

Yaşamak İçin Öldür 2

Yerel dağlarda, güzel yerel kızları çalmaya ve çevredeki tüm köylerin hayatını bozan kötü niyetli yeşil zombiler yaralandı. Yaşamak İçin Öldür 2 Büyük bir kulübe sahip yerel bıyıklı büyük bir kovboy bunu duydu ve kötü yeşil kötü adamlara bir ders vermeye karar verdi. Bir adam, yaklaşık olarak nerede ve kimin bulunduğu ve nasıl silah alınacağı haritasının eline düşer. Adam gelecek tüm sorunları halledebilir ve sadece kötü ölüleri kazma fırsatından memnun olur.

Sokakta Zombi Ezme

Yine, zombiler başka bir şehrin barışçıl bir şekilde var olmasına izin vermiyor, sivil nüfusa sürekli saldırıyor ve onları kendileriyle aynı insan eti yiyenlere dönüştürüyor. Kıyameti önlemek için işe yaramaz, ancak ölü sayısını azaltabilirsiniz.Sokakta Zombi Ezme En azından bir saniyeliğine tereddüt ederseniz, düşmanlara güvenli ve sağlam kalma şansı vermeyin. Bir silah seçin ve her zaman hazır tutun! Unutmayın, çok şey size kalmış.

Barbie Yüz Bakımı Oyna

Olumlu bir inceleme almak ister misiniz? Barbie Yüz Bakımı Oyna O zaman Barbie’yi başka bir kuaförden daha iyi kesmeniz gerekiyor, ancak önemli bir sorun var. Barbie, görünüşü ve onunla kestiğiniz her saç için çok endişe duyuyor, bu yüzden her şeyin çok dikkatli ve hatasız yapılması gerekiyor, aksi takdirde Barbie üzgün ve ayrılacak. Bu sefer Barbie’nin parlak ve unutulmaz bir saç stiline ihtiyacı var ve eğer sana dönerse, o zaman sana güvenir ve onu hayal kırıklığına uğratamazsın. Ayrıca, onu hayal kırıklığına uğratamazsınız, çünkü yarın önemli bir performansı var ve kafasında bir karışıklık varsa ona gidemez.

Ölüm Savaşı

Metal Slug Rehine Kurtarma oyunu kampanyasının bir parçası olarak teröristlerin esir aldığı tüm rehineleri mümkün olan en kısa sürede kurtarın! Ölüm Savaşı Bunu yapmak için, bir sonraki seviyeye gidebilmek ve böylece benzeri görülmemiş bir zafer elde etmek için mümkün olan maksimum puanı toplamanız gerekir. Hayatını kurtarmak için tüm rehineleri arabaya al.

Candy Crush Saga Oyunu

Bu tür, nesneleri birleştirmek ve oyun alanından çıkarmak için nesneleri belirli bir düzende düzenlemekten oluşan bir tür bulmaca anlamına gelir. Candy Crush Saga Oyunu Ne kadar çok tatlı bağlanırsa, oyuncu o kadar fazla puan alır, bu nedenle maksimum puan almak ve böylece bir rekor kırmak sizin yararınıza olacaktır.
Planınızı tamamlamak için zamanı zamanında takip edin.