Aylık arşivler: Mart 2020

Kamyon Tepe Tırmanış

Oyun sürecinde, doğru yere park etmek ve aynı zamanda diğer sürücülerin arabalarına zarar vermemek için ağır ve hacimli bir kamyonu mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde sürmek gerekir. Kamyon Tepe Tırmanış Manevrayı gerçekleştirmek için oyundaki katılımcının sınırlı bir süresi olacaktır, bu yüzden en kısa zamanda harekete geçmeniz gerekir. Bir sonraki seviyeye geçişle, oyunun kurallarının daha karmaşık hale geldiğine, yani park etmenin daha zor olacağına dikkat edilmelidir.

Dart Wheel

Elmaya girmeye çalışın, çünkü bir hata yaparsanız, ekstra hayat satın alabileceğiniz meyve içindir. Dart Wheel Patronlar ile çeşitli zorluk seviyeleri bulacaksınız! Her ikisine de bakın, çünkü ne kadar ileri giderseniz, dairenin dönüş hızını ve yönünü tahmin etmek o kadar zor olacaktır.

Temple Quest

Bu maceracının bu süper tehlikeli tapınağın tehlikelerini atlamasına ve tehlikelerinden kaçmasına yardım edin. Temple Quest Tapınak, koşmanız ve atlamanız gereken kalıntılarla doludur. Yaralanmamaya dikkat edin ve becerilerinizi geliştirmek için para toplayın.