Aylık arşivler: Kasım 2019

Knife Hit Colors Hilesi Hacked

Çocuklar, şimdi mantıksal düşüncenizi göstermeniz ve tam kapasite kullanmanız gereken harika bir mantık oyunu bekliyorsunuz. Oyunda “Knife Hit Colors Hilesi Hacked” farklı renkteki küpleri toplamak zorundasınız. Çok basit geliyor, ama ondan uzak. Aslında, bu oyun sadece mantık ve hızlı fikir vermekle kalmayıp aynı zamanda sabır ve sebat da gerektiriyor, çünkü bazı seviyeler çok zor olacak ve onlardan geçmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Zombie Gunpocalypse Hile Hacked

Böylece, kahramanın kendi başına ilerler ve doğru zamanda yapılması gereken sıçramalarını kontrol edebilirsin. Zombie Gunpocalypse Hile Hacked Sıçramaların yardımı ile çeşitli engellerin üzerinden atlayabilirsiniz, yani: arabalar, çöp kutuları, köpek evleri, sınırlar ve daha fazlası. Zombiler oldukça hızlı koşuyorlar, bu yüzden onlardan kaçmak için daha hızlı koşmanız gerekiyor.

Handless Millionaire Hile Hacked

Kendinize ve gücünüze inanın! Gerçek bir milyon için gerçek bir oyunda, çevrimiçi eğitim ve gerçeğe gitmek! Handless Millionaire Hile Hacked Bir Milyoner Olmak İsteyen En Ünlü Oyunlardan Biri Sadece Mega İle İlgili Değil, Aynı zamanda Çok Kullanışlıdır. Oyun sırasında sadece adım adım bir milyona değil, ufkunu genişlet, çeşitli alanlardaki bilgini doldur ve hatta bunun için para kazan! Başıyla heyecan verici, büyüleyici bir entelektüel oyun kayıtsız kimseyi bırakmadı.

Kılıç Kalkan 4 Oyunu

Kılıç Kalkan 4 Oyunu” oyunu, kahramanınızın ruhunun, en alttan başlayarak ve yavaş yavaş gladyatör zaferinin Olympus’una yükselen Roma’nın en ünlü arenasında zorlu savaşlara girmek zorunda kalacağı gladyatör savaşları dünyasına sürüklenecek. İlk başta, rakipler zayıf olacak, ancak her seviyede daha güçlü ve daha güçlü olacaklar. Bu nedenle, sıkı bir eğitim olmadan yapamazsınız. Ve seni eğitmek tuhaf olacak, basit bir aptal. Saldırı, savunma, sıyrılma, menzilli saldırı ve çeviklik gibi çeşitli dövüş sanatlarında antrenmanınızı hızlandırmak için antrenman tabanınızı geliştirin.

Paper io 2 Oyunu Oyna

Solucanların maceraları devam ediyor! Oyuna “Paper io 2 Oyunu Oyna” hoşgeldiniz. Bu çok oyunculu oyun, Slizario hayranlarına ve benzer formattaki diğer io oyunlarına hitap edecek. Alana gitmeden önce oyuna kayıt olabilirsiniz. Bu size özel eserler satın alma ve turnuvalara katılma fırsatı verecektir. Oyunun birkaç modu var. Herkese karşı oynayabilir, delicesine katılabilir, takım oynayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bir arkadaşınızla oynamak, birebir dövüşmek, loncalara katılmak ve gerçek savaşlar düzenlemek için özel odalar yaratabilirsiniz. Ön kayıt olmadan hemen standart modda oynamaya başlayabilirsiniz.

Snail Bob 8 Adada

Oyunda “Snail Bob 8 Adada“, iki sevimli salyangozla tanışacaksınız. Bu sevimli bebekler kabukları kaybetti ve evlerini yeniden kazanmak için yenilerini aramak için yola koyuldu; bu da onları avcılardan ve diğer tehlikelerden kurtaracak. Maceraları, çok fazla geçmeleri gereken ormanda başlar ve siz tüm engellerin üstesinden gelmelerine yardımcı olursunuz. Her iki salyangoz ile aynı anda oynayabilir veya bir arkadaşınızın yardımını alabilir ve iki kişilik oynayabilirsiniz.

Puppy Blast Oyna

Bugün reaksiyonunuzu ve hızınızı kontrol edebileceğiniz çok ilginç bir oyun oynama fırsatınız olacak. Oyun “Blokları Kırmak” adı verilen “Puppy Blast Oyna” tarzında olacaktır. Öncesinde 16 hücreden oluşan küçük bir alan olacaksınız. İhtiyacınız olan kaynaklar her hücreden görünecektir, bunlar basit bloklar, domuzlar veya sürüngenler olabilir.

Clash of Armour Oyna

Clash of Armour Oyna iyi grafiklere ve gerçekçi tank kontrollerine sahip yeni bir oyundur. Oyunun anlamı oldukça basit, tank savaşlarında yer almak zorundasın. Oyunda, yarışmanın gerçekleşeceği sadece 3 kart var. 10 farklı tanktan birini seçerek katılabileceğiniz takım dövüşlerini bekliyorsunuz. Muharebeler 6’ya 6, 10’a 10 ve 15’e 15’e kadar modlarda sunulmakta olup, ekibinizin tüm üyeleri seçtiğiniz tanklara sahip olacak ve rakipler başka tanklara sahip olacak. Hangi takımı kazanabilecek?