Aylık arşivler: Kasım 2019

Puppy Blast Oyna

Bugün reaksiyonunuzu ve hızınızı kontrol edebileceğiniz çok ilginç bir oyun oynama fırsatınız olacak. Oyun “Blokları Kırmak” adı verilen “Puppy Blast Oyna” tarzında olacaktır. Öncesinde 16 hücreden oluşan küçük bir alan olacaksınız. İhtiyacınız olan kaynaklar her hücreden görünecektir, bunlar basit bloklar, domuzlar veya sürüngenler olabilir.

Clash of Armour Oyna

Clash of Armour Oyna iyi grafiklere ve gerçekçi tank kontrollerine sahip yeni bir oyundur. Oyunun anlamı oldukça basit, tank savaşlarında yer almak zorundasın. Oyunda, yarışmanın gerçekleşeceği sadece 3 kart var. 10 farklı tanktan birini seçerek katılabileceğiniz takım dövüşlerini bekliyorsunuz. Muharebeler 6’ya 6, 10’a 10 ve 15’e 15’e kadar modlarda sunulmakta olup, ekibinizin tüm üyeleri seçtiğiniz tanklara sahip olacak ve rakipler başka tanklara sahip olacak. Hangi takımı kazanabilecek?

Savaş Uçağı Hilesi Hacked

En sevdiğiniz uçağın kontrolünü elinize alın ve gökyüzüne uçun, yeni ufuklar keşfedin ve havada uçmanın tadını çıkarın. Savaş Uçağı Hilesi Hacked Havalı bir pilot olmak için, sadece uçağı ustaca kontrol etmek zorunda değil, aynı zamanda doğru ve doğru bir iniş yapabilmelisiniz. Uçuş simülatörlerinden bir mola vermek isterseniz, havaalanının kontrolünü ele geçirebilirsiniz. Yönetici olacaksın ve çeşitli görevler yapacaksın. Burada sıkılmayacaksın! Kemerlerinizi bağlayın ve uçuşa hazırlanın!

Salyangoz Bob 4 Hile Hacked

Bob’un çalmak istediği değerleri içeriyor. Salyangoz Bob 4 Hile Hacked Bunu yapmak için, gözetim sistemi, robotlar ve güvenlik görevlileri ile başa çıkması için ona yardım etmeniz gerekecektir. Tüm odaları ve koridorları keşfedecek, para toplayacak ve şifreli kilitleri açacaksınız. Her seviyeden sonra Bob için faydalı eşyaları satın alabileceğiniz mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Ambulans Polis ve İtfaiye Yarışı

Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar! Aksi takdirde yoldan sapacaksınız. Ambulans Polis ve İtfaiye Yarışı Diğer su araçlarında iki polis memuru daha olacak. Onları yalnız yönetebilir veya arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar! Aksi takdirde yoldan sapacaksınız. Diğer su araçlarında iki polis memuru daha olacak. Onları yalnız yönetebilir veya arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Soldier Legend Hileli

Efsaneleri sever misin? Eğer öyleyse, arkanıza yaslanın ve sadece duymak için değil, aynı zamanda çok uzun zaman önce olan tüm olaylarda yer alarak, bunun bir parçası haline gelmeye hazır olun. “Soldier Legend Hileli” oyunu, tüm insanlığı yakalamak ve köleleştirmek için istekli bir uzaylılar sürüsüyle yüzleşmek zorunda olan cesur bir savaşçının hikayesini anlatıyor. Görevinden vazgeçmedi ve düşmanın mücadelesini kabul etmeye karar verdi. Kötülüğün üstesinden gelmesine ve tüm dünyayı uzaylıların istilasından kurtarmasına yardımcı olun.