Aylık arşivler: Mart 2019

Saldırı Timi 1 Hilesi Hacked

Bugün, bildiğiniz oyunun üçüncü bölümünde bekleriz; “Saldırı Timi 1 Hilesi Hacked”, mülklerimizi ölülerinizden koruyacak, tahkimatlarına saldıracak ve delecekler. Üçüncü bölümde daha çok silah türü ortaya çıkmıştı. Sadece bir ev yerine, daha fazla zombinin olacağı beş evi ziyaret etme şansınız olacak. Odanın çevresinde aktif hareketler yapmaya başla ve pencerelerin üzerindeki korumayı çalıştırmayı ve tamir etmeyi unutma.

Zombotron 2 Hile Hacked

Ayrıca, bir zombinin muazzam bir gücü vardır ve ağır nesneleri kaldırabilir. Zombotron 2 Hile Hacked Fakat oğlumuz çok çeviktir ve sadece yükseklere atlamakla kalmaz, aynı zamanda dar geçitlerde de sürünür. Seviyeyi tamamlamak için tüm altın paraları toplaman gerekiyor ve sonra zombinin mezara, sonra da kapıdaki adamı bulması gerekiyor. Sadece bir zombinin uzun süre makyajsız insanların dünyasında olamayacağını unutmayın. Bu nedenle, kırmızı kalpleri toplamak için zamana ihtiyacınız var.

Uçan Hayvanlar Oyunu

Uzak geçmişte, bir insan yılın herhangi bir saatinde yiyecek almak ve avlanma sırasında tehlikeye girmemek için hayvanları evcilleştirebilir, şimdi oyuna girelim. Uçan Hayvanlar Oyunu Önünüzde parlak resimlerle büyük bir tekerlek olacak. Tekerleği başlatmak zorundasın. dönmeye başlayacak ve daha sonra hayvanın imajıyla sektörde duracak. Hangi hayvanın vahşi ya da evcil olduğunu tahmin etmelisin. Cevabınıza karar verdiğinizde, oyunun sağ köşesinde ilgili resme tıklayın. Orman görüntüsü ile resim vahşi bir hayvanı ve ev ile resim – evcil hayvan gösterir. Oyunun tadını Çıkar!

Pers Prensi Oyunu

Pamuk Prenses ve Prens her zaman birbirlerine yardım etmeye hazırlar, çünkü çok seviyorlar. Bu oyunda, Pers Prensi Oyunu Snow White ve Prince’in sizin için hazırladıkları farklılıkları arayabileceksiniz. Resimlerdeki farklılıkları onlarla doğru bir şekilde bulmanız çok önemlidir. Çok basit, çünkü çok denemelisiniz ve bu farklılıkları görmek için bir büyüteç yardımıyla. Bu farklılıkları görmek için resimlere bakın. Doğru ve doğru olarak geçebileceğiniz çok eğlenceli ve basit bir oyun olacak.

Barbie ile Safari Maceraları

Hepsi, tüm Barbie hayranları yeni bir oyun kurdu – “Barbie ile Safari Maceraları”. İşte sizin için en güzel resimlerle güzellik Barbie ile ilişkili tüm karakterleri topladık. İlk bakışta, fotoğraflar çok çekici görünmüyor. Ancak sadece renkleri toplamak ve boyamaya başlamak gerekiyor, aniden siyah beyaz fotoğraflardan, Barbie arsadan canlı görüntüler ortaya çıkacak. Resimlerle bir albüme parlak anlar eklemeye hazırsanız, fazla sıkmayın ve renklendirmeye devam edin. Başlamak için en çok sevdiğiniz resmi seçin. Sonra boyamaya başlayın, emrinizde en havalı renk paletine sahip olacaksınız. Özellikleri bir fırçayla yavaşça çizemiyorsanız, işinizi kolaylaştıracak bir dolgu kullanın. Resim hazır olduğunda, Kaydedebilir ve diğer resimleri renklendirmeye başlayabilirsiniz. Oyunun tadını çıkar, genç sanatçılar!

Finn Jake Altın Toplama Oyunu

Oyunumuzda Finn Jake Altın Toplama Oyunu Snow King prensesi çaldı ve onu kar kalesinde kapattı ve atlamacı Finn ve asistanı Jake onu nasıl kurtaracağını buldu. Her şeyin yolunda gitmesi ve prensese başarıyla ulaşması için ekip olarak hareket etmeleri gerekiyor ve bu konuda size yardımcı olacaksınız. Jake’in yardımıyla Finn’i olabildiğince sert vur. Ondan sonra, Finn düştüğünde, Jake’i arkadaşına paralel göndermelisin ki düşerken tekrar atlayabilsin. Her uçuşun sonunda, çabalarınız için verdiğiniz yıldızlardan iyileştirmeler satın alabileceksiniz, bu da daha iyi uçmanıza izin verecektir. Oyunun bir sonucu olarak, çok puan kazanırsın ve prensesi hapisten kurtarırsın. İyi şanslar!

Sayı Bulmaca 2 Oyunu

Çocuklar, şimdi büyülü bir ormanda heyecan verici maceralar bekliyorsunuz. Sayı Bulmaca 2 Oyunu Bu büyülü yeri geçmek için birkaç bulmacayı çözmelisin. Hazır mısın Sonra oyun Orman Yapboz hoş geldiniz. Mantığınızı ve yaratıcılığınızı kanıtlamanız gereken on seviye var. Oyun alanında çok renkli küpler yerleştirilecektir. Asıl göreviniz onları alandan kaldırmak. Bunu yapmak için, aynı renkteki karelerden kesintisiz bir çizgi çekmeniz gerekir ve sonra bunlar kaybolur. Oyuna başlamadan önce, oyunun sol paneline dikkatlice bakın. Devam etmek için kaldırılması gereken küpler var. Her seviye ile görev daha karmaşık hale gelecektir ve taş kayalar ve tahta kutular şeklindeki engellerle baş etmek zorunda kalacaksınız. Onları kaldırmak için yanlarındaki kareleri kaldırmanız gerekir. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!