Aylık arşivler: Şubat 2019

Audreys Glamorous Gerçek Saç Kesimleri

Birçok kız, ünlü prenses Rapunzel’inki gibi güzel saçlara sahip olmak ister. Audreys Glamorous Gerçek Saç Kesimleri Fakat kızların ne kadar çaba sarfettiği önemli değil, sonuçlar rahatlatıcı değil, çünkü uzun saçlar özel bakım gerektiriyor. Oyunda Güzel Saç Rapunzel, inanılmaz derecede güzel saçlara bakabilirsiniz. Öncelikle, saçınızı farklı şampuanlar ve maskeler kullanarak yıkamanız, ardından her şeyi suyla durulamanız ve bir saç kurutma makinesi ile kurutmanız gerekir. Ardından, Rapunzel makyajını yapmanız gereken ikinci bölüme geçip en iyi kıyafetleri giyebilirsiniz. Çabalarının ardından, Rapunzel’in saçları daha güzelleşti ve kız yürüyüşe hazır.

Drone Uçuş Simülatörü 3D

Kik Butovsky her gün yeni bir numara yapıyor. Bir dublör olma hayalini sürdürerek, daha tehlikeli dublörler gerçekleştiriyor. Bugün uzun menzilli uçuşlarda antrenman sırası oldu. Daredevil Kik’in arka bahçesinde bir sıçrama tahtası vardı ve yeni araçları test etmeye başladı. “Drone Uçuş Simülatörü 3D” adlı oyunda Kiku Butovski’nin ev yapımı arabasındaki maksimum mesafeyi aşmasına yardımcı olacaksın. Kik üzerine bir şişe Çita Pantolonu koydu. Çok karbonatlıdır ve hızlanma için çok uygundur. İlk önce ivme kazanmanız ve sonra havalanmanız gerekir. Uçuş sırasında, yalnızca maksimum mesafenin üstesinden gelmeyi değil, aynı zamanda mümkün olduğunca çok yıldız toplamaya çalışın, çünkü bunlar sizin puanınız. Onlar için, Kik veya nakliyesi için ek araçlar satın alabilirsiniz. Oyunun tadını Çıkar!

Kırmızı Araba Dedektif 7 Oyna

Kırmızı Araba Dedektif 7 Oyna Önünüzde kırmızı daktiloların şaşırtıcı ve sıradışı maceralarını bekliyor. Birçok parlak ve renkli seviyenin üstesinden gelmek zorundasın. Her seviyede, etrafına dikkatlice bakmalı ve ne olduğunu hızlıca anlamaya çalışmalısın. Örneğin, tüm arabalar şehirden ayrılacağı zaman, Willie’nin yolda manevra yapmasına ve diğer arabalara binmesine yardım etmeli ve daha sonra bir çekici kamyon kullanarak yolda uçurumun üzerinden atlamalısınız. Seviyeyi tamamlamak için bir parçayı, küçük kırmızı bir daktiloyu toplamanız ve tüm bulmacaları çözmeniz gerekir.

Mantığınızı sonuna kadar açın ve Willy’nin kırmızı bayrağa ulaşmasına yardımcı olun. Küçük kahramanın aydınlık ve fantastik dünyasına kendinizi bırakın. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Sebze Yetiştirme Çiftliği

Güzel küçük çiftliğe hoş geldin. Bugün, çiftliğin sahiplerinden biri olacaksınız ve bu zorlu ama çok heyecan verici işi yapabilirsiniz. “Sebze Yetiştirme Çiftliği” oyununda, kendi çiftliğinize bakacaksınız. Buğday ekmen gereken ilk şey. Daha iyi büyümesini sağlamak ve kar etmeye başlamak için farenizle tutmanız gerekir. Sahada fiyatların yazıldığı birkaç hücre var. Yeterli para kazanır kazanmaz, yeni bir hayvan veya bitki içeren bir hücre açabilirsin. Daha fazla gelir elde edebilmeleri için her departmanı otomatikleştirmeli ve pompalamalısınız. Sonra para daha fazla olacak ve yakında yeni bir çiftlik satın alabilirsiniz. Örneğin, eğer ilk önce sadece buğday ekilmiş olsaydı, zamanla tavukları, inekleri, mısırları başlatabilirsin, havuç Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Kung Fu Panda 3 Oyunu

Kung Fu Panda oyunlarıyla oynayın ve eğlenin! Kung Fu Panda 3 Oyunu O zaman “Warrior Pelmeny” sizi “Death Paws” a götürür ve onunla “Training” e gidebilirsiniz. Kahramanlar Savaşı, Basketbol, ​​Beyzbol ve Masa Tenisi orada yapılacak. Ayrıca tüm ana karakterlerle savaşacakları oyun olan “Öfkeli Dövüş” oyununu da bekliyorum. Kung Fu Panda oyunlarıyla oynayın ve eğlenin! O zaman “Warrior Pelmeny” sizi “Death Paws” a götürür ve onunla “Training” e gidebilirsiniz. Kahramanlar Savaşı, Basketbol, ​​Beyzbol ve Masa Tenisi orada yapılacak. Ayrıca tüm ana karakterlerle savaşacakları oyun olan “Öfkeli Dövüş” oyununu da bekliyorum. Kung Fu Panda oyunlarıyla oynayın ve eğlenin!

Temple Run 2 Online Oyna

Oynumuzda Temple Run 2 Online Oyna piramidin içindeki dar koridorlardan geçen bir kızı kontrol ediyorsun. Arkasında, korkutucu mumyalar peşinden koştular, hedeflerine ulaşana kadar dinlenmeyecekler. Kurtuluş için tek şans, maksimum hızla ilerlemek. Yolda gibi birçok engeller olacak: uçurum, kayalar, beklenmedik dönüşler vb. Koşarken, çeşitli bonusların yanı sıra para da toplayabilirsin. Oyunun amacı basittir – mümkün olduğunca koşun. Koştuğunuz mesafe metre cinsinden ölçülür, bu nedenle olabildiğince çok metre koşmaya ve kişisel bir kayıt ayarlamaya çalışın.

Makyaj Yapma 3D

Oyunumuz Makyaj Yapma 3D Kızlar, bugün sizin yardımınız adında bir güzel kıza ihtiyaç duyacak – Ellie. Kız arkadaşlar, Ellie’yi akşamları sinemaya, yeni bir komediye davet etti. Ellie çok mutluydu, ancak aynada kendisine baktığı anda çok üzgündü. Yüzü mini kırışıklıklar içindeydi ve bazı yerlerde korkunç akne görüldü. Bu şekilde, Ellie sinemaya gidemez. Derhal kızın yüzüne bir şey yapmalısın, böylece derisini kadife ile parlatmadan önce.

Zombi Ezmece Hile

Oyunda Zombi Ezmece Hile Sadece etrafta koşmaya çalışın ve zombileri kullanın, bu onları vurmak için bir silah bulana kadar her yerde olacak. Oyunun başlamasından önce, kendin için bir bonus seçebilirsin, örneğin: Zaten bir silahla, daha fazla mühimmatla koşmaya başlayabilir veya koşarken zaten bir sürü silah kutusu bulabilirsin. Oyunda misyonlar olacak, Daha fazla para kazanmak ve kendiniz için iyileştirmeyi seçmek için yapmanız gerekenler. Mümkün olduğu kadar uzun süre koşmaya çalışın ve insan eti için çok istekli olan zombilerin yoluna düşmeyin. İyi şanslar!

Koş Kawai Koş 2 Oyunu

Size “Koş Kawai Koş 2 Oyunu” adlı yeni bir oyun sunuyoruz. Burada bir kez daha gerçek kışı deneyimleyebilir ve çizgi filmin bütün ana karakterleri olan Elsa, Anna, Christophe ve Olaf ile eğlenebilirsiniz. Hepsi küçük kristallerin değerli kristalleri aramasına yardımcı olmak için tekrar biraraya geldi. Troller dünyasında kristaller kaybedilecekse, hiçbir zaman parlak anlar olmayacak. Tüm takım küçük yaratıklara yardım etmeyi ve değerli kristalleri toplamayı kabul etti, sadece siz özlüyorsunuz! Hazırsanız kar-muhteşem maceranıza başlayın. Oyunun iki modu olacak, ancak önce ikincisini açmak için ilkini geçmelisin. İlk modda, gerekli kristalleri toplamak için tüm kahramanlarla birlikte 12 seviye geçmeniz gerekiyor.

Disney Prensesleri Şehir Turunda

Oyunumuzda Disney Prensesleri Şehir Turunda Prenses Rapunzel uzun saçlarının sırrını ortaya çıkaracak, küçük deniz kızı Ariel sualtı dünyasının hikayesini anlatacak ve Prenses Belle, görünüşün bir insandaki en önemli şey olmadığı konusunda ikna edebilecek. Disney Prenseslerinin her biri, krallıklarının sihirli hikayelerini paylaşmanızı bekliyor. Büyüleyici prenseslere ek olarak, sevimli hayvanlarla tanışabilir, onlarla eğlenceli oyunlar oynayabilir ve sadece eğlenebilirsiniz. Sevgili kızlar, Disney Prensesleri’nin muhteşem ülkesine hoş geldiniz.