Aylık arşivler: Ocak 2019

Kral Şakir Oyna

Küçük kralı ziyarete hoş geldiniz. Küçük boyutuna rağmen, kralın gerçekten harika bir iştahı var ve her doğum gününe kocaman bir doğum günü pastasıyla başlamak için alışkın. Fakat bir gün kral uyandı ve olay yerinde pasta yoktu. Nerede kayıp olduğunu bulmak için kral macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. “Kral Şakir Oyna” oyununda, küçük kralımızın alışılmadık krallığında inanılmaz maceralarla karşılaşacaksınız. Çayırlar ve yeşil kenarlar, gizemli zindanlar ve canavarlar için alışılmadık sinema salonlarında ve diğer garip yerlerde dolaşacaksınız. İlk aşamada kalenin ana kapısını açmanız, altın anahtarı bulmanız, kapıya doğru beslemeniz gerekiyor – canavar ve devam et. Anahtarı bulmak için çeşitli öğelere başvurmanız gerekir. Bu harika oyun, mantıklı düşüncelerinizi yerine getirmenize ve moralinizi yükseltmenize yardımcı olacak. Oyunun tadını Çıkar!

Yılan io Oyunu

Şimdi parmaklarınızı çeviklik açısından kontrol ediyoruz. Oyunda “Yılan io Oyunu” (Yılan ve Bloklar) oyununda karakteriniz küçük bir yılan olacak. Artırmak için sarı topları toplamanız gerekir. Toplardaki sayı ne kadar yüksek olursa yılanınız o kadar büyür. Bu çok renkli blokların üstesinden gelebilmesi için gereklidir. Bir bloğu yok etmek için, blokta gösterilenden daha fazla puan almanız gerekir. Eğer yılanınız bloktaki sayıdan az ise, o zaman kaybedersiniz ve baştan başlamak zorunda kalırsınız. Bir şampiyon olmak ve çok sayıda oyun puanı kazanmak için, el becerisi harikalarını ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak, şimşek hızlı tepkilerini göstermeniz gerekir. Biraz azim ve heyecan bu görevi yerine getirmenize yardımcı olacaktır. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Çiftlik Atış 3D

Sonuna kadar patlamaya hazır mısınız? Oyunda “Çiftlik Atış 3D” bölümünde, güçlü ama çok sinir bozucu Big Bose oyunu olacaksınız. Sevimli bir aile çiftliğinde olduğu anlaşılan parmağınızla oynayacaksınız. Orada çiftçi getirmeye başladı. Çiftçilerin barışçıl ve arkadaş canlısı olmalarına rağmen, yine de parmak çiftçileri kendilerinden almayı başardı. Oyunda birkaç çiftçiyle savaşmanız ve onları yenmeniz gerekiyor. Zamanı geldiğinde rakiplerini ez, salla ve vur ve hasar için altın para kazan. Bu parayla size bir dizi seçenek sunulacak: yeni havalı silahlar, sağlık bonusları ve çok sayıda gizli çiftçi. Büyük Patron olarak ününüzü doğrulamak için bir parmağınızın kalıcılığını ve küstahlığını gösterin. Dünyadaki en sinir bozucu parmak ol. Oyunun tadını Çıkar!

İki Kişilik 4×4 Araba Yarışı Oyna

Oyun İki Kişilik 4×4 Araba Yarışı Oyna Oyunun temel özellikleri gerçekçiliği içerir. Makinenin hareketinin fiziği tek kelimeyle harika ve kontrol mümkün olduğu kadar gerçek. Tekerleğin arkasına geçip, diğer şehir arabalarıyla birlikte büyük şehir etrafında dolaşmaya başlamanız yeterli. Şehir birçok gökdelen ve devasa bina ile doludur ve sokaklarda birçok renkli vitrin göreceksiniz. Bu şehirdeki bütün arabalar kurallara uyuyor ve siz yapabilir misiniz? Hızla arabalardan birinin direksiyonuna geçin ve en gerçek sürüş simülatörünü oynamaya başlayın. İyi şanslar!

2 Kişilik Savaşçı Oyna

Oyunda 2 Kişilik Savaşçı Oyna Tehlikeli Henry dizisinden Dangerous Small, Igrodely TV dizisinden hızlı ve maceracı kızlar, Lincoln Lori Lauda’nın dost canlısı ve iyimser kardeşi ve kız kardeşi ve Canita dizisi My Noisy Home’dan arkadaşları Clyde. Herhangi bir kahramanı seç ve savaş alanında ilerlet. Savaş sırasında, düşmanları maksimum sayıda yok etmeye çalışmalı ve “Paper Fights Nickelodeon” un gerçek şampiyonu olmalısınız. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar! Düşmanları mümkün olduğunca çok yıkmaya çalışmalı ve “Paper Fights Nickelodeon” un gerçek şampiyonu olmalısınız. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar! Düşmanları mümkün olduğunca çok yıkmaya çalışmalı ve “Paper Fights Nickelodeon” un gerçek şampiyonu olmalısınız. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Naruto Boks Turnuvası Oyna

Biraz dürtme zamanı geldi! “Naruto Boks Turnuvası Oyna” oyununda boks yeteneklerinizi gösterebilir ve armut yerine diğer oyuncuları kullanabilirsiniz. Bu oyun birlikte oynamak için daha eğlenceli ve ilginç, bu yüzden hemen arkadaşlarınızı çağırın ve yüzüğü iletin. Bu sadece normal halka yerine, sokakta boks yapacaksın. Savaşa başlamadan önce oyun modunu ve avcını seçmelisin.

Hızlı bir maç, bir turnuva oynayabilir veya özel modlardan birini seçebilirsiniz. Toplamda altı özel mod vardır: çılgın, tuzak, tekme, tek atış modu, gerçek veya futbol modu. Her biri birbirinden farklı. Örneğin, savaş sırasındaki tuzak modunda, dairesel testereler ve diğer hoş olmayan “sürprizler” deneyiminizi etkileyecektir. Kicks modunda, el ele değil, ayaklarınızla savaşacaksınız.

Bir seçim yapar yapmaz, gelecekteki boksörüne karar verme sırası sende olacak. Savaşçıların listesi oldukça etkileyici ve çeşitli olacak: büyükbabalar, dedikodular, mühendisler, Marslılar, krallar, rapçiler, tatlı dişler, palyaçolar ve diğer birçok komik karakter. Boksörünü seç ve savaş!

Kötü Büyük Robotlar Oyna

Robot avcını seç ve yeni oyunda “Kötü Büyük Robotlar Oyna” savaş alanına git. “Gerçek Robotlar Oyunu: 3D Çelik Savaşı” dünyanın her yerinden oyuncularla savaşabileceğiniz çok oyunculu bir oyundur. Başlangıçta sadece yüz dolarınız olacak ve onları robotunuz için silahlara harcamalısınız. Başlangıçta, sadece bir robota erişiminiz olacak. Toplamda, on iki fütüristik robotunuz olacak – tanklar, ancak hepsini açmak için para kazanmak için ihtiyacınız olan ve sadece belirli bir miktar ödeyerek yeni bir robota erişim açabilirsiniz. Ayrıca, yeni silahlar satın alabilirsin. Tehlikeli bir savaş makinesi elde etmek için farklı silah ve robot türlerini birleştirebilirsiniz. Tüm düşmanları robotunuzun önüne yakıp söndürün. Demir savaşçıların arasındaki savaşların gerçekleşeceği dört fütüristik karttan birini seçebilirsiniz. Sahada göründüğünüz ilk on saniye, yenilmez olacaksınız. Bu noktada, düşmanı şaşırtmaya çalışın. Tüm düşman robotlarını yenmek için çevik ve doğru olmaya çalışın ve ayrıca kazanmanıza yardımcı olacak tüm destekleyicileri ve bonusları toplayın. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Beyin Avcısı Zombiler 2 Oyna

Karakterlerin her birinin kendine has özellikleri var. Beyin Avcısı Zombiler 2 Oyna Koşullar nedeniyle, zombiler dar boşluklardan geçemez ve üstlerine atlayamazlar. Bu yüzden yardıma ihtiyacı var ve bir adamın kafasına tırmanırsa zombi yüksek platformlara atlayabilir. Ayrıca, bir zombinin muazzam bir gücü vardır ve ağır nesneleri kaldırabilir. Ancak oğlumuz çok çeviktir ve sadece yükseklere atlamakla kalmaz, aynı zamanda dar geçitlerde de gezinir. Seviyeyi tamamlamak için tüm altın paraları toplaman gerekiyor ve sonra zombinin mezara, sonra da kapıdaki adamı bulması gerekiyor. Sadece bir zombinin uzun süre makyajsız insanların dünyasında olamayacağını unutmayın. Bu nedenle, kırmızı kalpleri toplamak için zamana ihtiyacınız var.

Kızgın Zombiler Oyunu

Oyun Kızgın Zombiler Oyunu İnanmayacaksınız, ama sevgili ve güzel prenses Rapunzel bir zombi haline geldi. Şimdi kızın acilen eski görünüme dönmesi için yardıma ihtiyacı var. Rapunzel’in güzelliğini döndürmesine yardım et. Hazırsanız başlayabilirsiniz. Rapunzel’den korkma ve bir zombi gibi görünme, ama kalbinde hala aynı tatlı kız. İlk önce, kızın vücudundaki ve suratındaki tüm pislikleri silmeniz, sonra gözlerini düşürmeniz gerekir, böylece sulanmasınlar ve çok kırmızı görünmezler. Sonra panzehiri almak için bir atış yap. Bütün işlemlerden sonra Rapunzel eskisi gibi olacak. Her şeyi çok dikkatli yapın, zavallı kıza zarar vermemek için, çünkü zaten dolu. İyi şanslar!