Aylık arşivler: Kasım 2018

Leps World 2 Oyna

Vahşi Kral Bowser sakinleşmeyecek. Yine Prenses Şeftali’yi kaçırdı ve onu bir taş kalede hapsetti. Ancak cesur prenses, kaçırılmasından dolayı Mario’yu bilgilendirmek için bir fırsat buldu. Sadık kahramanımız sevgilisini kurtarmak için koştu. Senin görevin bu konuda ona yardım etmek olacak. Oyunda “Leps World 2 Oyna“, nefes kesen bir macera bulacaksınız. Şeftali kurtarmak için dört seviyeyi tamamlamanız gerekiyor. Tüm seviyeler birbirinden farklıdır.İlk seviyede, Bowser Krallığı’nın ana şehri, ikincisinde – bahçeler, üçüncüsü – kalenin içinden geçmek zorundasınız. ve dördüncü – bir taş kalenin en üstüne ulaşmak için. Bütün krallık sadece canavarlar ve canavarlarla doludur: kaplumbağalar, tırtıllar, benler, taş canavarları, cadılar ve hayaletler. Ateş topu ile onları yok etmeye çalışın ya da bir ruhu yaymaları için yukarıdan atlayın.

Akıllı Bal Arısı Oyunu

Oyun, Akıllı Bal Arısı Oyunu Hata yapmak için sadece üç hakka sahip olacaksınız, bundan sonra oyunu tekrar başlatmak zorunda kalacaksınız. Soru üzerinde uzun düşünmemeye çalışın, ama en önemlisi sizin için anlaşılmaz görünebilir bir cevap vermek için. Sonuçta, Patrick’in yaptığı ve düşündüğü her şey doğru ve akıllı olamaz. Bu nedenle, sorunun cevabını bilmiyorsanız, Endişelenmeyin, tüm cevapları tıklayın ve belki de doğru cevabı bulacaksınız. Patrick Star’dan daha akıllı olduğunuzu herkese kanıtlayın. İyi şanslar!

Drillionaire 2 Hile hacked

Bugün, genç titansların kahraman kadrosuna bir ziyarete bakacağız. Ekibin merkezi t şeklinde bir kuledir ve buradaki adamlar nerede yaşıyor ve eğitiliyor. Oyunda “Drillionaire 2 Hile hacked“, çocukların küçük bir oyun eğitimine katılabilirsiniz. Bu oyunda, bilgisayara karşı veya arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Oynatıcınızı seçmek için ihtiyacınız olan ilk şey. Takımda beş tita var: Robin, Starfire, Cyborg Bist Boy ve Raven. Her birinin kendi askeri donanımı ve özel yetenekleri vardır. Oyunun kuralları oldukça basit.

2 Kişilik Dinazor Macerası Oyna

Dinosaur Rex tekrar işini üstleniyor! Bu kez kan susamışlığı, Brezilya’nın kalbinde, Rio de Janeiro’nun kentindeki ünlü tyrannosaurun başına geçti. Burada taze etleri yürekten yemeyi ve herkese görünmeyecek kadar hışırtı yapmaya hazırdır. Bugün, bu güçlü ve agresif dinozoru yönetecek olan sizsiniz. 2 Kişilik Dinazor Macerası Oyna Bu sefer kesinlikle kötü tarafta olacaksın. Önünüzde, Rex’in tüm gücünü ve öfkesini göstermeniz gereken on altı seviye bekliyorsunuz. Tyrannosaurus, kargaşa ve etraflarında panik oluşturacak. Ana göreviniz – insanlar var, yolunuza çıkan tüm ekipmanları yok edin ve orduyla savaşın. Bazı seviyelerde dinozorunuz havalı silahlarla donatılacak veya ağzınızdan bir alev çıkarabileceksiniz. Bu bonuslardan tam olarak yararlanın ve Rex’in bu yerlerde uzun süre hatırlanmasını sağlayın.

Elsa Moda Çarkı 2 Oyna

Elsa ve Barbie en iyi arkadaşlar, hep birlikte. Her yıl Sevgililer Günü’nü birlikte kutlarlar. Elsa Moda Çarkı 2 Oyna Bu yıl, arkadaşlar her şeyin farklı olması gerektiğine karar verdi. Uzun süredir bence kızlar kör bir çifte randevuya karar verdiler. Çok tuhaf görünebilir, ama Elsa ve Barbie çok riskli kızlar ve kör bir tarih, ihtiyacınız olan şey. Elsa ve Barbie’nin bir buluşmada bir araya gelmesine yardım edeceksin. Bunun için güzelliğini vurgulayacak iki kız makyajı yapmalısınız. Sonra kıyafet seçimine git. Gardırop kızlarda en iyi kıyafet seçmek için birkaç kez ölçülmesi gereken en moda kıyafetler olacaktır. Resmi güzel aksesuarlar ile tamamlamayı unutmayın. Elsa ve Anna hazır olduğunda, güzel çocukların Elsa ve Barbie’yi beklediği kör bir tarihe gidebilirsin. İyi şanslar!

Kick The Buddy Hileli

Oyun Kick The Buddy Hileli Asıl önemli olan sabrın olması, çünkü bebeğin ajitasyonunu anlamak çok zor. İyi bakım için, çocuklar samimi ve tatlı gülümsemeleriyle sizi memnun edeceklerdir. Oyunların her birinde yeni bir bebekle karşılaşacaksınız; bebek bezini değiştirmek, beslemek, bebeği güzel kıyafetlere atmak ve onunla birlikte yürümek için sabırsızlanıyor. Yani kızlar

İki kişilik Süper Rakun

O zaman, bizim kahramanlarımız “İki kişilik Süper Rakun“tilkilerin topraklarını işgal ettiler”, kralları arkadan yavruların kalesine atladılar. Büyük bir tilki ordusuyla Büyük Kuklalar Kalesi’ne saldırdı ve kaybetti. Yavru kedi 3: Son Savaş “kedilerin kalesinin savunmasına liderlik edeceksiniz. Ana hedef, kaleye saldırmaya çalışan tüm düşmanları öldürmektir. Artık bir yere gitmenize gerek yok, yavrularınız kalenin yakınında duruyor ve düşmanla buluşmayı bekliyor. kadar Düşmanlarınız rakunlar, küçük gruplarda kaleye gelirler ve onları öldürmek zorunda kalırsınız, aksi takdirde kaleyi yakalarlar.Önceki gibi, zırhlarını – düşmanların kostümlerini – çekebilirsiniz. Artık sadece bir kedi yavrusu için bir takım elbise giyebilirsiniz. bireysel şeyler değil. Kostümlerin her biri, tüm gruba belirli bir bonus verir.

Çöp Adam Savaşı Noel Hileli

Yüksek bir platforma atlamak için, kardeşler sırtlarında birbirlerine tırmanabilirler. Ama büyük kardeş çok güçlü ve ağır nesneler atabilir. Çöp Adam Savaşı Noel Hileli Örneğin, bir bekçi etrafta dolaşırsa, büyük adamımız ona bir kutu ya da bir tabure atabilir. Ama küçük kardeş çok akıllı ve zekidir. En dar koridorlara girebilir. Önünüzde çok ilginç bulmacalar ve mantık bulmacaları var. Oyunun tadını çıkar!

Medieval Rampage 4 Hilesi

Bu zamanda, şövalye, mükemmel anın boks becerilerini göstermek ve düşman ordusunu ezmek için geldiğini fark etti. Oyunda “Medieval Rampage 4 Hilesi” sorumlu bir görev ile emanet edilecektir. Çok sayıda yaşayan iskeletle savaşmalı ve onlara tek bir kemik bırakmamalısın. İskeletlere ek olarak, ordu devasa orklar biçiminde destek alacaktır, ancak büyük boyutlarına rağmen, hepsini yenebilecek ve nihayetinde iskeletlerin kralı alabileceksiniz. Onu yok edin ve yerli toprakları işgalcilerden kurtarın. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Ben 10 Ateş Adam Oyunu

Arabalardan atlayıp onları sollaman gerekiyor, o zaman sana sıcak taşlar atan robotlar tarafından saldırıya uğrayacaksın. Ben 10 Ateş Adam Oyunu Lightning’in onları yok etme yeteneğini kullan. Bir süre sonra kötü adamla yetinebilecek ve ileride keskin gerizekiler yardımıyla onu öldürmen gerekecek. Elbette, kaçıranı öldürmek o kadar kolay olmayacak, tekrardan tekrar kaçacak, böylece yüzlerce hareketli araba arasında tekrar koşmanız gerekecek.