Aylık arşivler: Ağustos 2018

Spiderman Kurtarma Operasyonu Oyna

Örümcek adam ekrandan uçarsa veya belirtilen yere düşmezse – kaybedersiniz. Spiderman Kurtarma Operasyonu Oyna Araya girecek noktalar kırmızı logolarla işaretlenmiş, bu yüzden kaçırmaları zor. Bir örümcek adam başlatın ve iyi atlayışlar yapmasına yardım edin. Daha fazla zıplamak veya düşmekten kendinizi kurtarmak için web’i kullanın. Seviyelerden geçin ve en zor atlayışlara hazır olun. İyi şanslar!

Evrak Hırsızı 4 Japonya Oyna

Yüksek bir platforma atlamak için, kardeşler sırtlarında birbirlerine tırmanabilirler. Ama büyük kardeş çok güçlü ve ağır nesneler atabilir. Örneğin, bir gardiyan yakınlarda yürürse, büyük adamımız ona bir kutu ya da bir dışkı atabilir. Ama küçük kardeş çok parlak ve çeviktir. En dar geçitlere girebilir. Evrak Hırsızı 4 Japonya Oyna Önünüzde çok sayıda ilginç bulmaca ve mantıksal problem bekliyorsunuz. Oyunun tadını çıkar!

Fire Dragon Adventure Oyna

Elbiseler için üç seçenek ve mücevher için üç seçenek olacak. O zaman bir ejderha seçmen gerekecek. Bir peri ejderha olabilir, şişirilebilir ejderha veya hatta bir teknoloji mucizesi – mekanik bir robot – bir ejderha. Uh, zaten çok ilginç oluyor! Fire Dragon Adventure Oyna Bundan sonra ne olacak? Şimdi ejderhanın yaptıklarını – pırıltı ve biraz besleyeceğiz. Sonunda Leah, ejderha ile biraz oynayacak ve filmimiz hazır. Oyunun tadını çıkar!

Leps World Oyunu

Mutlu Maymun, yaklaşmakta olduğu gibi masal cinlerinin ülkesini ziyaret etmeye karar verdi – “Leps World Oyunu“. Bu gün, tüm leprechaunlar sihirlerini gösteriyor. Ama mutlu maymun bayram için geldiğinde, bir masal gördü, kim oturuyordu ve üzgündü. Tüm leprechauns ortadan kayboldu ve kimse onların nerede olduğunu bilmiyor.

Şişman Tavuk

Ayrıca, kovalamaca sırasında sıvı ile baloncuklara rastlarsınız. Şişman Tavuk Bu sağlık ve hız ikramiyeleri. Çiftçiden ayrılmaya ve fakir tavuğun hayatını kurtarmaya yardım edecekler. Ancak bazen yolda bir çiftçinin karısı, taşları ve yakacak odun şeklinde engeller olacaktır. Onlardan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışın. Sadece şansın hızı, tavuğun aç bırakılan ev sahibinden kaçmasına yardımcı olacaktır.

Keskin Nişancılık 3D

keskin nişancı silahlarının güçlü ve tehlikeli modelleri için kullanılabilir olacak . Örneğin, kurbanın koordinatlarının yanı sıra rüzgârın yönünü ve gücünü de hesaba katmalısınız. Dikkatli olun, çünkü bazen bir kişiyi öldürmek, özellikle ona ateş etmenize gerek yoktur, ya da sadece bazı eşyaları yıkabilirsiniz. Örneğin, bazen krikoyu indirmeye yetecek ve araba kurbanı ezecektir. Hazır mısın İyi şanslar! Keskin Nişancılık 3D

Bademcik Ameliyatı Barbie

Oyunda Bademcik Ameliyatı Barbie, uygulamayı tamamlamak için gereken puanları kazanmak için 90 seviyeleri aşmanız gerekiyor. Eğer deneyecek olursan, başaracaksın! Böylece, ilk seviyelerde, kanepelere yerleştirilmesi, onları dinlemesi, hastalığın teşhisini ve tedavisini belirlemesi gereken 10 hasta tarafından ziyaret edileceksiniz. Yaptığınız zaman, hastayla birlikte bilgisayara gidin, böylece işinize puan verebilirsiniz. Tüm aksesuarlara dikkat edin, eğer bitiyorsa, onları yenilemeniz gerekir. Alınan para için ofisinizi geliştirebilecek, büyük sırayı önlemek için gerekli mobilyaları sağlayabileceksiniz. Her yeni seviye ile daha fazla hasta, yeni prosedürler ve yeni medikal aletler sizi bekliyor. İyi şanslar!