Aylık arşivler: Temmuz 2018

Strike Force Heroes 2 Hilesi

Oyun “Strike Force Heroes 2 Hilesi” sizi kozmik savaşların dünyasına sokacaktır. Bir yerlerde, uzak bir gökadada, çatışmaların iki tarafına yaşamak için gerekli olan çok sayıda minerali olan bir gezegenin yer aldığı bir anlaşmazlık elması, bir askeri çatışma patlak verir. Savaşlar, farklı hava koşullarına sahip 22 farklı haritada geliştirilecek. Oyunun ana amacı komuta merkezini korumak ve düşmanı yok etmektir. Oyunun başında her takımın belli bir miktar kaynağı var. Bir düşman birimini öldürdüğünüzde, yerine yeni bir tane görünür ve kaynağın kaynağı bunun için harcanır.

Geometrik Şekiller Oyna

Oyuna “Geometrik Şekiller Oyna” hoşgeldiniz. İhtiyacın olan tek şey bu mantıklı düşünceyi, zekayı ve iyi bir ruh halini sürdürmektir. Muhtemelen, hayatında bir kez Tetris oynamayan tek bir kişi olmayacaktır. Bu mantıksal oyun tetris’i andırıyor ve bu oyunda kullanılan rakamlar, büyük yapılara koyduğumuzla tamamen aynı. Eğer Tetris’in her zamanki sürümünde geometrik figürler eklemiş olsaydınız, tepeye ulaşamadılar, o zaman her şey tam tersi

Uzaylı İstilası 2 Hileli

Oyun “Uzaylı İstilası 2 Hileli” “Kule Savunma” modunda çok ünlü ve popüler bir strateji haline geldi iyi bilinen oyun “Incursion”, ikinci bölümüdür. Karanlık güçler yenildikten sonra, yeni kötülük tekrar yükseldi. Kral ve askerleri yeni bir binadan önce – savaşı sürdürmek için! Amaç aynı kalır – krallığınızı orkların, büyücülerin, iskeletlerin ve diğer kötü ruhların istilasından korumak için. Karanlık tarafın geçemeyeceği şekilde kalesine giden yolu koru. Savunucuları eğitin ve stratejik olarak önemli noktalarda yol boyunca yerleştirin. Kışlalara tıklayın ve eğitmek istediğiniz savunucuları seçin. Her kışlada üç tip savunucu kiralayabilirsiniz. Piyadeler – ana savaşçılar çok güçlü olmayabilir, ancak düşmanlarınızı engelleyebilir ve saldırabilirler. Okçular – aslında uçaksavar savunması için tasarlandı

Melek Prenses Oyna

Prenses Aurora, evde kaldı, prenses bir iş bulmaya karar verdi. Aurora ile hızlı bir iş bulmak için ortaya çıktığı gibi işe yaramadı. Prenses’e yardım etmelisin ve rüyasının çalışması için onu ciddi bir arayışa hazırla. Öncelikle, çalışan örgütlerinin kiminle uğraştıklarını görebilmesi için bir özgeçmiş hazırlamanız gerekiyor.
Melek Prenses Oyna

Büyülü Safari 2 Oyunu

Ziyaretçilerin sabrını dikkatlice izleyin ve onların sırasını beklemeyin. Gezi sırasında insanlar sevdikleri hayvanın fotoğraflarını çekebilir, ve sırayla, özel albümünüzde koleksiyon fotoğrafları toplayacaksınız. Her geziden sonra, parkınızı yükseltip geliştirebileceğiniz para alacaksınız. Örneğin, makineyi dondurma ile veya güçlü yeni bir jip alın. Oyunun tadını çıkar!
Büyülü Safari 2 Oyunu

Zombi Kafalar 2 Oyna

Medan karanlık ve karanlık bir şehirdir. Ama o her zaman böyle değildi. Bir zamanlar, olabilecek en kötü şeyin, bir partiden önce burnunda kayıp bir köpek ya da sivilce olduğu güzel ve şirin bir şehirdi. Ama, bir gün, bir gün gardıroplu bir adam şehre geldi ve sonra gerçek korku başladı. İnsanlar iyi ve neşeli kasaba halkını etobur canavarlara dönüştüren korkunç bir virüs tarafından vurulmaya başladı. Tehlikeli durumla başa çıkmak için, zombilerle mücadele için bir takım oluşturuldu.
Zombi Kafalar 2 Oyna

Tek Gözlü Yaratık Macera Oyna

Oyunda “Tek Gözlü Yaratık Macera Oyna“, ünlü Red Ball ile tanışacaksınız. Bu cesur ve cesur topu yukarı ve gerçek bir korkusuz kahraman olmak, ama o bir küçük biriydi ve onun kahramanlık bilmiyordu. Ama çocuk sert ve çevik olmak için çok çalıştı ve eğitildi. Şimdi, Kırmızı Top’un çok küçük olduğu bir zamanda yola çıkacağız ve onun kuvvetli ve el becerisi ve hızlı tepki vermesini sağlamaya yardımcı olacak. Kendinizi güzel bir ormanda bulacaksınız, ancak güzelliği birçok tehlikeyi gizliyor.
Tek Gözlü Yaratık Macera Oyna

Angry Flappy Wings Oyna

Onlarda kuşlara bir bisiklete binmeye, balık tutmaya, gine domuzlarına karşı savaşmaya ve hatta yarışlarda yarışmalar düzenlemeye yardım edeceksiniz. Ayrıca bazı oyunlarda gine domuzlarını alay edebilir, köprüden atabilir, makineli tüfekle ateş edebilirsiniz ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tadı için bir oyun seçin ve kötü kuşlar ile eğlenin!
Angry Flappy Wings Oyna