Aylık arşivler: Haziran 2018

Perili Köşk Oyunu

Oyunda “Senin Peri Kimdir?” Periler Vadisi’nde kim olduğunu öğrenebilirsin. Yapmanız gereken tek şey, size sorulacak soruları cevaplamaktır – Periler tüm perilerin öğretmenidir. Sorulan soruya bir cevap vermeden önce, havaya uçurun, çünkü Periler Vadisi’ndeki konaklamanıza bağlı olacaktır. Eğer hazırsan başlayabilirsin. Peri Belediye Başkanları size bir soru soracak, yaklaşık yirmi kişi olacak. Cevabı aşağıda önerilenlerden seçmeniz gerekiyor.
Perili Köşk Oyna

Helix Jump Oyunu

Oyun “Helix Jump Oyunu” – bisiklet şampiyonasında yer alabileceğiniz mükemmel bir moto yarış oyunu. Toplamda, oyun arazi, uzunluk ve engellerin karmaşıklığına göre farklılık gösteren 40 farklı seviyeye sahiptir. Motosikletine oturan ve yarışmalara hazırlayan deneyimli bir biniciyi kontrol edersiniz. Her seviyenin başlangıcından önce, bir motosiklet seçmek mümkün hale geldi, orijinal bir bisiklet, bir çapraz bisiklet veya bir test bisikleti olabilir.
Helix Jump Oyunları

Jurassic World Bulmaca Oyna

Sen inanmayacaksın, ama sitemizde “Jurassic World Bulmaca Oyna” adlı “Bulmaca” bölümünden yepyeni bir oyun vardı. Burada Riley’nin kafasında yaşayan tüm duygulara yardımcı olacak ve kafasına sırayla şeyler koyacaksınız. Bunu yapmak için topları biçimindeki anıları yok etmelisin. Maalesef oyunda oynayabileceğiniz sadece beş seviye olacak. Fakat bundan emin olun, 11 yaşındaki kız Riley’nin ve duygularının her zaman kontrol altında tutulduğu hikayenin tamamını öğrenmek için yeterli olacak. Kalem seviyesinde, tüm anıları duygudan toplamanız gerekiyor
Jurassic World Bulmaca Oyna

Adam Asmaca Oyna

Her birimiz bazen geleceğe bakmak ve kendi kalplerimizin derinliklerinde ne olduğunu bulmak istiyoruz. Sonuçta, kolay eleme ve tatlı bir gülümseme ekranının arkasında, bütün bir duygu fırtınası gizlenebilir. Daha iyi bir fikir edinmek için, size “Testler” oyunlarının bir bölümünü sunuyoruz. Burada komik ve komikden gizemli ve mistiklere kadar her türlü tercih ve tat için çok çeşitli testler bulacaksınız. Testlerin yardımıyla, duyularınızın ortasına girebilir ve kendinize girebilirsiniz. Bazen testler kendi duygularınızı, düşüncelerinizi ve hislerinizi anlamada çok yardımcı olur. Sonuçta, her insanın kendi eylemlerine ve sözlerine şaşırır, ama aslında bu bizim bilinçaltımızın söylediği şeydir. Ama sadece ciddi şeyler hakkında değil. Eğlenmek istiyorsanız, “Testler” bölümünde bize hoş geldiniz. burada Çok sayıda çizgi roman ve ilginç testlerle karşılaşacaksınız.
Adam Asmaca Oyna

Mutant Dövüşleri 2 Hilesi Oyna

Güçlü özel saldırılar savaşı dönüştürmeye ve zaferi yönlendirmeye yardımcı olur. Her biri kesinlikle sizin emriniz altında layık bir savaşçı olacak 15’ten fazla benzersiz mutantın kilidini açabilirsiniz. Oyun sırasında ruh halini ve moralinizi yükseltmeye yardımcı olacak heyecan verici bir müziği duyacaksınız. Bilgisayarlara karşı veya başka oyunculara karşı çevrimiçi oynama.
Mutant Dövüşleri 2 Hilesi Oyna

New Star Soccer Para Hileli

Hedefe top atması gereken bir futbolcu rolüyle oynarsınız. Daha fazla gol, daha iyi! Oyun iki modda ayrılır: bir rakip ve çok oyunculu olmadan. Çok oyunculu oyununda diğer oyuncularla atılan gollere karşı rekabet edebilirsiniz. Ve tek bir modda farklı görevlere sahip çok sayıda seviyeniz var. Her maçta, grev yapabileceğiniz sadece 10 topunuz var. Tüm futbol yeteneklerinizi oynamaya başlayın! Her yeni seviyenin kilidini açmak için, önceki seviyelerin her birinde yeterli puan almanız gerekir. Her seviyenin özel bir görevi vardır, örneğin: hedeflere vurmak, ördekler ve kızakları vurmak, kovaları vurmak veya kaleci ve diğer birçok görevi atlayarak gol atmak.
New Star Soccer Para Hileli

Çöp Adam Savaşları 2 Hileleri Oyna

Jay ustaca nunchuck’un sahibi. Ama Kai, ateşli bıçağıyla herhangi bir düşmanın üstesinden gelecektir. Silahlarınızla çok sayıda düşmanı yok edebilirsiniz. Düşmana ne kadar yakın olursanız, onun gücü de o kadar güçlüdür. Ama yakınlaşırsan ve grev düğmesine basarsan, o zaman, düşmanı kepçeyle yakalayabilir ve ondan ruhu sallatabileceksiniz. Savaş sırasında, karakterinizin özel yeteneklerini dışarı pompalarsınız. Mavi kurdele dolduğunda, süper gücü kullanabilir ve bundan sonra hiçbir düşman hayatta kalamaz. Bonusları unutma. Su ısıtıcısı size süper güç verecek, ancak ramenlerin bir kısmı sağlığınıza katkıda bulunacaktır. Her seviyede, elemanların mührü altında gizli bir kapı olacak. Her kahramanın kendi unsuru vardır. Kapınızı karşılarsanız, süper güçle açabilirsiniz. Ama bu kapının ardında bonus yardımı bekliyor olacaksınız: çaydanlıklar, ramen ve shurikens stokları. Oyunun tadını çıkar! Su ısıtıcısı size süper güç verecek, ancak ramenlerin bir kısmı sağlığınıza katkıda bulunacaktır. Her seviyede, elemanların mührü altında gizli bir kapı olacak.
Çöp Adam Savaşları 2 Hileleri Oyna