Aylık arşivler: Nisan 2018

Domuzları Parçala Hileli Oyunu

Her bir seviyede, domuzlar sadece bir parça kart alabilecektir, bu da onları bir sonraki parçaya yönlendirecektir. Ne yazık ki domuzlar kuşların aksine nasıl uçulacağını bilmiyorlar, bu yüzden vahşi bir adadaki engelleri aşmaları çok zor olacak. Farklı parçaların, yedek parçaların ve domuzların, dağlardan inebilecek ve hatta biraz uçabilecekleri arabaları inşa etmelerine yardımcı olmanız için gerekli öğelerin yardımı ile.

Domuzları Parçala Hileli Oyunu

Amatör Arı Hileli Oyunu

Oyunun en başında, içinde birçok seviye olduğunu görüyoruz. Ve zaten iki tanesi önümüzde açık. Herhangi bir eğitim almamışken, ilk veya ikinci seviyeden başlayabilirsiniz. Bu yüzden, seviye başladı ve fakir böceklerin bir çıkış bulması ve yoldaşlarını kurtarması gereken geometrik bir figür olduğunu görüyoruz. Bir fare yardımıyla ilk başvuru sahibine işaret eder ve ihtiyacınız olan yöne yönlendirirsiniz. Ama önce etrafa bak ve yapmak istediğin rotayı zihinsel olarak çiz. Doğruysa, o zaman hareket etmeye başlayın. Parlak küçük elmaslar görüyorsanız, onları topladığınızdan emin olun, çünkü sahne için puanları sayarken ihtiyaç duyacaksınız.

Amatör Arı Hileli Oyunu

Agar İo

Bu arada, sen hemen ve yapacaksın. Çevrenizde, bebeğiniz için yiyecek olarak kullanılacak çok renkli tahıllar olacak. Biraz büyüyene kadar onu besle. Daha sonra bu tahıllar hiç de ilginç olmayacak ve lezzetli bir yemeğe geçebilirsiniz. Sonra diğer oyuncuları avlayabilirsiniz. Başlamak için sizinkilerden daha az olan bakterileri seçmek gereklidir. Ancak, bakteri ne kadar küçük, daha hızlı ve daha akıllı olduğunu ve daha büyük bakterilerin çok yavaş olduğunu unutmayın.

Agar İo