Aylık arşivler: Aralık 2016

Kötü Yumurtaları Ez

Dinozorlar en sıradan anne gibi, her zaman onları korumak ve herhangi bir durumda kaydetmek için ayağa, kendi küçük çocukları seviyorum, ama sırayla bebek yumurta almak için ortaya, bir pterodaktil getirecektir. Sadece bir şey, dinozor anne yumurtayı bırakır yakın ona haberci almaz o kadar sakladı, ama yine de bu noktada, yuvaya teslim edilmesi gerekmektedir ve yumurta kullanıcılarla ilgili oyuna yararlı yardım.

Kötü Yumurtaları Ez

Winx Peri Giydirme

Bu Elbise oyunu sunulan elbiseler, saç, ayakkabı ve aksesuar çeşitli seçenekler kullanarak peri bebek yapmak gerekir. İlginçtir, gözler ve dudakların rengini yanı sıra cilt rengini değiştirebilirsiniz. güzel güzellik açık tenli kahraman itibaren bronzlaşmış haline gelebilir. Bundan sonra kıyafet almak gerekir. Bir peri ruhani hafiflik görüntüsünü vermek farklı etek ve üstleri olabilir.

Winx Peri Giydirme

Canavar Geliştirme

Büyüleyici operet – Bu kez divası canavarlar Okullar yönetmek zorunda kalacak. İşte o basketbol okul turnuva kazanmak için gerekli bazı öğeler için yoğun arama ve önemli ölçüde harekete ivme silindirler üzerinde yerleri eroin geçişi sırasında. Bu düzeyde, avcılar eti ile başa çıkmak için gayret etmemiz gerekir ve mümkün olduğunca çabuk ikramiye bir sürü bitiş çizgisine ulaşmak.

Canavar Geliştirme