Aylık arşivler: Aralık 2016

Minik Top

Dikkatinize, el becerisi “Yeşil Top” için büyüleyici bir oyun sunuyoruz. Ana karakterle birlikte, heyecan verici macera dünyasına gideceksiniz. Oyun, küçük bir yeşil topun birçok zorluğun üstesinden gelmek zorunda olduğu bir dünya labirentinde gerçekleşecek

Minik Top

At Bakıcısı Ol

Burada atlarla ilgili tüm bilgileri bulabilir, atınızı sadece uyuyabilir, aynı zamanda üreme için diğer cinslerle de eşleştirebilirsiniz. En sevdiğin şeyi yap. En iyi at yetiştiricisi, en iyi ve en pahalı atın sahibi ya da en büyük atlı kompleksin sahibi olabilirsiniz. Her şey sana bağlı! en çok sevdiğin şey. En iyi at yetiştiricisi, en iyi ve en pahalı atın sahibi ya da en büyük atlı kompleksin sahibi olabilirsiniz. Her şey sana bağlı! en çok sevdiğin şey. En iyi at yetiştiricisi, en iyi ve en pahalı atın sahibi ya da en büyük atlı kompleksin sahibi olabilirsiniz. Her şey sana bağlı!

At Bakıcısı Ol

Aşk Parfümü Yap

Bütün yıl sıkı çalışıyoruz. Birisi çok çalışıyor, biri çok çalışıyor. Bu yoğun iş günlerinden sonra, tatilinizi veya tatilinizi ilgiyle harcamak istiyorsunuz. Epik bir tatil romantizmini bitirme zamanı. Oyunda “Yaz ve Aşk”, romantik bir tatil için ideal adam ne olacağını belirleyebilirsin. Önünüzde resimlerle on testi bekliyorsunuz ya da sadece bir cevap listesiyle.

Aşk Parfümü Yap

Kötü Yumurtaları Ez

Yani, macera başlıyor. Dünyalarda dolaşacak ve gölge canavarlarının çaldığı yumurtaları toplayacaksın. Bütün engellerin üstesinden gelmek için, Önünüzde sizi bekleyen, sabırlı olmanız ve becerinizi almanız gerekiyor. Tüm engelleri cesurca geçmeye ve canavarlarla çarpışmaları önlemek için deneyin. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Kötü Yumurtaları Ez

Canavar Geliştirme

Son zamanlarda bu çizgi film televizyon ekranlarında göründü ve bugün filme dayalı bir oyun yaratıldı. Eğer ilgileniyorsanız ve bu oyunda ne olacağını bilmek istiyorsanız. Sonra oynamak için hızla oturun, çünkü her şey yeni başlıyor. Her şey, tehlikeli hayvanları Periler Vadisi’ne götüren Fae Perileri’nin nezaketiyle başladı. Hepsi çok kibar bir kalbi olduğu için ve tüm hayvanlara yardım etmeyi sevdiği için. Bir gün, büyük bir canavar uyandıran Fey Vadisi’ne yeşil bir göktaşı düştü. Fauna ormana girdiğinde aniden bilinmeyen bir canavarın korkunç kükrünü duyduğunda.

Canavar Geliştirme

Mumyanın Kafasını Bul

oyunumuz Mumyanın Kafasını Bul Bugün şehirde bu yılın ana yarışması olacak – Cadılar Bayramı basketbol efsaneleri turnuvası. Tüm kasvetli yaratıklar, zaten dinamik ve dik bir manzara bekliyorlar. Bu eğlenceli ve komik oyunda, ana karakter olacaksın. İlk önce oyuncuların sayısını seçmelisin. Yalnız oynayabilirsin ya da iki oyuncudan oluşan bir mini-takım kurabilirsin. Eğer bir takım oyunu seçtiyseniz, o zaman burada sizi bekleyen başka bir sürpriz var.