Aylık arşivler: Aralık 2015

Newyork Alışveriş Caddesi

Sarah’ın tüm bu alışveriş sonrası yendi! O asla onun alışveriş listesinde bir sonraki mağaza arasında bir mola gidiyor gibi görünüyor. Newyork Alışveriş Caddesi oyna O yorgun hissettiğini zaman, o ikinci bir sonraki alışveriş tıka basa oturumu için Cash Cow ATM durdurma önce bir an için kafede kapalı durur!
New York Street Alışveriş Nasıl Oynanır
Ve yüzer saç, giysi ve aksesuar tıklama için farenizi kullanın

Şeker Dükkanından Kaçış

Carl adında bir köpeğim var. Sizin onu aldı ve bazı şekerler satın almak için bir şeker deposu girdi. Ama mağaza kapatıldı ve kapı arkasında kapalı! Şeker Dükkanından Kaçış oyna
Sen biraz korkuyorsun, ama neyse ki sizinle köpeğim var. Başka bir çıkış bulmalıyız. Ipuçlarını toplayın ve bu şeker deposu bir çıkış yolu bulmak için bulmaca çözmek!

Anahtar Topla 6 – Frizzle Fraz 6 Türkçe

Kırmızı top 5 – oyun olağandışı özelliklere sahip olduğunu biliyor musun? Değilse, hemen tehlikede olduğunu anlamak için ilk seviye sonunda bu geçişi geçin ve ne bekliyoruz yönetir. Sonuçta, tüm online unutmayın oyunları Frizl kurallarının sıkı uygulanmasını gerektirmektedir. Anahtar Topla 6 oyna Bu titizlik fikirlerin özel bir tür var ve daha büyük hedefler peşinde ciddi kullanıcılar için çok uygundur.
Başlangıç ​​Koşu, biz monitör iki savaşan şefi gösterecektir nasıl fark. Kendi iyiliği bunların her biri, ama oyun gerçeğini vurgulamaktadır Red Balloon 5, tabii ki, çok daha sempatik bize siyah ve kötü meydanı daha. Yaklaşan savaşta size kendi özgürlüğü hakkını savunmak için değil, aynı zamanda belirli hedeflere ulaşmak için değil, sadece ihtiyacımız var.

Turuncu Baloncuk

Amacınız – renkli topları alanını temizlemek için. Sadece kotorye rengi ateş ne ​​denk, o topları (2 veya daha fazla) üzerinde fareyi hareket ettirin. Ve sonra – kolayca “fare” sol düğmesine basın ve topları güvenle (daha onlar daha fazla puan almak, patlayabilir) patlayabilir. Turuncu Baloncuk oyna Diğerlerinden ayrılmış boncuk parçası “parçalanmış” Eğer aynı zamanda patlayabilir (10 kat daha fazla puan verecek olan!). “Rezerv” sağ sütunda görülebilir. Ve yapmacık one-shot süpürme tüm topları noktaları katına çıkacak olursa!

Yaramaz Çocuk Bakıcısı

Yaramaz Hemşire” – var olan bir oyun yeterli dadı en kötü sorumluluğunu almak. Bunu düzgün çalışması yapmaya çalışıyorum, onu yönetmek gerekir. Yaramaz Çocuk Bakıcısı oyna Eğer sık ​​sık düğmesi “ipucu” tuşuna zorunda çünkü sırayla, o kadar kolay değil yapacaktır onunla başa çıkmak için var etmek. Zamanında banyo için yakından izleyin ve çocuk ruh düşmemesi böylece, ellerinde kumanda almaya çalışın. Bu, bu oyunda en önemli görevdir.