Aylık arşivler: Kasım 2015

Hırsızı Yakalama oyunu

Karakteriniz müzede güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Hırsızı Yakala oyunu oyna Geceleri, bir hırsız burada çaldı, ve şimdi onu yakalamak için emin olmak gerekir. Müze farklı hamle bir yeri vardır ve neredeyse bir labirent gibi görünüyor, ve lazer güvenlik sistemi dahil olmak üzere bazı koridorlarda üst. Bunu devre dışı bırakmak için zaman var, ama lazer ışınları gördüğünüzde, Dövüş Oyunu oyna çünkü sadece onları üstünden atlayabilir (“yukarı”) ya da (“aşağı”) onları altında kayma kalkmayın. Ama yolu kesti ve sonunda onu yakalamak için güçlü olmak zorunda, böylece, siz ve hırsız arasındaki mesafeyi azaltabilir. İyi şanslar!

Maceracı Küpler oyunu

Ah, ben uzun süre bekledim La Granja. Farklı şekillerde kartlarının kullanımı – bu benim en sevdiğim mekanik bir mevcut olduğundan ve oyunun kuralları yazışma okuduktan sonra o büyük umut bağlamıştı. Maceracı Küpler oyunu oyna Ve şimdi, yayıncı Stronghold Oyunları, sayesinde hala büyük İngilizce baskısını yazdırmak için, değerli kutu bana göründü.

Tabii ki, biz süresiz tanıdık erteleme ve en kısa sürede çözdükten yenilik olarak alanları ekmeye başladı vermedi. Şu anda, bu üç oyun geri kazandı ve sizin izlenimlerini paylaşmak zamanı geldi.

Oyunda biz Mallorca ennoblement tarım arazisi ile ilgileneceğiz. Dinazor Oyunu oyna Gol – müreffeh bölgede küçük çiftlik araziler açmak için La Granja olarak bilinen (yani iyi geliyor olsa da, ancak İspanyolca sadece “çiftlik” anlamına gelir). Kendi bahçesinde kazma yanı sıra, oyuncuların yerel halk ve esnaf ihtiyaçlarını karşılamak için diğerlerine göre daha hızlı çalışıyor, yakındaki bir köye malların çeşitli sunmak zorunda olacak.

La Granja – Oyun oldukça karmaşık ve özeldir. Tema rağmen, en önemli şey değil geliştirmek. Her şeyden önce – bu malların teslimi için yarışın bir tür olan oyuncu olmaz kendi çiftliğinde tek düzenleme, aynı zamanda usta alım / satım yanı sıra başka bir kaynağın zamanında dönüşüm. Süreç öngörülemeyen zar gelir bir göz ile dikkatli bir planlama gerektirir ve kartların eline geldi.

Eğlenceli Ofis oyunu

Eğlenceli Ofis oyunu oyna Bir şey taşımadan önce, Eğlenceli Ofis oyunu oyna çok dikkatli her taraftan şekil düşünün ve ancak ondan sonra harekete.

Genellikle mağazalarında onları satın almak ve sonra yemek. Ve onlar hala savunmak olduğunu, oluşmaz! Oyunun arsa şöyle: bulut tamamen korunmuş yoksul kroet..a turuncu gökyüzünü kapsar. Bu fruktiki için iyi iş … biz yağmur perdeler üzerine inşa gerekir değil ve daha sonra hiçbir bulut korkunç değil!

Cover Orange – Bu çok popüler bir oyun devamıdır. Bebek Oyunu oyna Hatta daha ilginç ve 50 seviyeleri yeni oyuncular icat etti. Mantık bulmacası – genre şey oyun, çünkü parlak tasarımı ve kolay kullanım hızla özünü kavramak ve başarılı Önünüzde düşünmek eğer, tabii ki, seviyeleri geçecek!

Dünya Savaşları 2 oyunu

Stratejik Eylem ücretsiz online oyun Tribal Wars 2 – kısaltılmış TW2 – Ortaçağ’da gerçekleşir. Dünya Savaşları 2 oyunu oya Bu şövalyeler, generaller ve politikacılar vardır. Sen – savaşın parçaladığı alanlardaki kalenin efendisi. Hayatta kalmak için, siz krallığı savunmak ve sınırlarını genişletmek gerekir. Tom ve Jerry Oyunları Bu ortaçağ savaşta oyun destekçileri sizin güç ve bilgelik güveniyor. , Orduyu toplamak kale duvarlarını güçlendirmek ve zafer kurşun asker!

Meyveleri Savun 3 oyunu

Kabile Savaşları 2 – sadece bir ücretsiz tarayıcı oyunu. Klasik oyun Bu netice “kabileler Savaşı.” Oyunun amaçlarından biri: Güçlü bir kale, etkileyici müstahkem surlar içine kendi köyünü açmak için. Meyveleri Savun 3 oyunu oyna Orada işe ve asker yetiştirecek (örn topornikov veya mızraklı) ve bütün ordu toplamak – Tribal Wars 2, ancak, basit bir kentsel gelişme daha geniştir. Bu ücretsiz strateji onların yardımıyla savunmak ve onun ortaçağ krallığının ötesine genişletmek mümkün olacak. daha az …
Ağırlıklı olarak klasik “Tribal Wars” konulu yeni bir tarayıcı tabanlı oyun, çarpıcı grafikler ve gelişmiş bir arayüz memnun. Kabile Savaşları 2 stratejik harita, çıkarma kaynak için farklı faydalar vermek bazı alanlar olduğunu. Harita üzerinde gerçek zamanlı olarak kendi askerlerinin hareketlerini izlemek için olabilir. Sadece “Tribal Wars!” Silah Oyunu oyna Tribal Wars 2, ve eski güzel gazileri tanıtan yeni başlayanlar için bekleyen eşsiz bir strateji oyunu Taze izlenimler basit bir devriye birlikleri yeterli olmayabilir, Tribal Wars 2 Bu stratejide PvP savaşlarında başarılı olmak. Sonra zaman diğer oyuncularla ittifaklar içine girmek gelir. Öteki “kabileler” rakiplerini kazanma şansını artıracaktır Yardım. Eğer dizlerinin düşmanı koymak ve büyüklüğünü elde etmek mümkün olacak mı?

Domino Avcısı yeni oyunlar

Domino Avcısı Yaz sıcak yeni ürün zaten “pişmiş” dir. Domino Avcısı oyunu oyna Latin versiyonu olan yenilik tadını çıkarın. Burada aynı çelik makineleri şirkete karşı (ters oturur) bir robot ortağı ile oynuyorlar. Farenizi tut ve koymak istediğiniz noktaya kemiği sürükleyin. 200 sayıyla kadar oyun sürer. Her şekil farklı renklerde domino duruyor çok uygun (eğer sol alt köşesinde bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz).Bu ücretsiz domino oynamak güzel – hatta bir yumruk rakipler aynı renkli yapabilirsiniz. Sesin aynı köşesinde kapatılır. Scooby Doo Oyunu oyna Basın Geçiş – Bir hamle yapmak mümkün değil. Bazen iyi bir oyun için ikramiye noktaları 25 birim verir. Biz yorum ve oyuncak hakkında ek bilgi hoşgeldiniz Domino oyun, ücretsiz, geçen yanı sıra ipuçları. Iletişim formumuzu ya da konuk defterini kullanabilirsiniz – Eğer «Domino Latino» konu ve ilginç bilgi göndermek için arzu iyi malzeme var.

Savaş Meleği Acil Yardım 2 oyunu

Açıklama online oyun “Melekler Okulu” (orijinal adı – Sling Wars 2: Şeytanlar vs Angels). Savaş Meleği Acil Yardım 2 oyunu oyna Bu solucan benzeri bir oyun olan komik karakterler farklı silah kullanarak birbirlerini öldürüyorlar. Taraf tutmak ve kazanın! Oyunu Rus Rusça destekler. Motor Oyunu oyna Bu oyun türleri: atıcılar, oyunlar çocuk, spor, beceri, için oyunlar kızlar, oyunlar erkek, voynushki, silah, kısmen 2, oynamaya biri, avcılık, hayatta kalma konusunda oyunun bölgesinin imha oyun

Çelik Tekerlekler oyunu

Yarış pisti, en muhteşem yarış kulüp taraftarları bu sürücü hoşgeldiniz. Çelik Tekerlekler oyunu oyna Burada sürücü ve adrenalin yarış yarışları ile sağlanacaktır, hiçbir yerde upstarts, ancak beceri ve arabanızı kontrol yeteneği vardır. Eğer zorluk çekmek ve hızlı ve çevik racer başlık için yarışmaya hazır mısınız? Bulmaca Oyunu oyna Sonra kamyon oturup gaz basın hazır olsun.