Aylık arşivler: Ağustos 2015

İtfaiye ile Yangını Söndür

Oyunun ana karakteri – bir oğlan ve kız yangın su. Ana görevi – kapının her seviyede olsun.İtfaiye ile Yangını Söndür oyunu oyna Iki karakter kapıda ise Seviye yalnızca tamamlanır. Bunu yapmak için, birlikte oynamak gerekiyor ve çeşitli ilginç bulmacaları çözmek için. Ayrıca bazı tehlikeleri önlemek gerekir.çizgi film oyunları Örneğin, yangın, tehlikeli rezervuarlar ve su lav dikkat edilmelidir. Onlar için ortak düşmanı yeşil çamur olduğunu. Ikincil amaçlar toplama taşlar bulunmaktadır.

Kayıp Su

Deniz esintisini ve havanın tazeliğini hoşlanıyorsanız, o zaman tüm flash oyunlar,Kayıp Su oyunu oyna tek yönlü veya su alanı ile bağlı başka bir toplanan yarış suyun kayıt bölümüne olmadan gitmek. Burada su rekabeti gel ya da su altında, türün en iyi temsilcileri, su taşımacılığı her türlü yönetebilirsiniz topladık. Yarışları su ücretsiz online –beceri oyunları adrenalin yüksek düzeyde, macera ve eğlenceli bir çeşittir. Onları oynamak, artık sınırsız deniz yeni şampiyonları bekliyor olabilir.

Doktor Palamut

büyük macera katılın. Bir talihsiz gün, “Dr meşe palamudu” baş kelimenin tam anlamıyla, savrulan ve o ofisinin düştü. Şimdi başhekimi ormandaki bir ağacın üstünde çukuru yer almaktadır vücudunda,Doktor Palamut oyunu oyna almak yardıma ihtiyacı vardır. Çeşitli cihazlar yardımıyla (fanlar, trambolin, halat …) sayesinde, ağacın üstündeki başhekimi alır. Yolda pek çok engel (kuşlar, yaban domuzu, kramponları ve bombalar) olacak – ama dikkatli olun.

Renkli Savaş Kuleleri

Dedikleri gibi bir çekim yıldızı görmek ve bir dilek tut zamanında ise, kesinlikle gelecektir. Şimdi rüya oyunu “Star” yıldızı yakalamak için bir gerçeklik haline gelmiştir! Gol – onları yok yapmak için üç veya daha fazla yıldız aynı renk bağlamak için. Oyun başladığında, farklı renklerde Renkli Savaş Kuleleri oyunu oyna yıldızlı bir ızgara göreceksiniz. Tıklayın ve aynı yıldızlı en az 3 komşu bölgelerde yatay veya dikey katıldı böylece yıldızlı bir satır veya sütunu sürükleyin ve yıldız kaybolur. Sürece ekranın sol tarafında bir yıldız şeklinde gösterge doldurulur olarak oynamaya devam edin. Sonra bir sonraki seviyeye gidebilirsiniz. Sizin puanlama bir yıldız şeklinde göstergesi görüntülenir. Eğer bir hareket birkaç kombinasyonlar oluşturduğu sonra, orada özel bir yıldız vozmozhnostoyami ve ek ikramiye olabilir, bu yüzden inanılmaz sonuçlar elde etmek için daha parlak kombinasyonlar yaratabilir!

Çürük Domates

Eğer domates çorbası pişirmek hangi bir oyun – bizim oyun yemekleri menüsünde vejetaryen yemek tarifleri ortaya çıktı. ifade “Vejetaryen efendim tutmaz!” Şu andan itibaren web sitemizde ilgisizdir. Oyunda (şerit yeşile döndüğünde domates tava çekin) domates kaynatın ve domates kabukları kaldırmak (düğme birçok kez domates tıklayın), soyma salatalık gerekir ve temiz kesim (bıçak üzerine fare imlecini tutmaya çalışın),Çürük Domates oyunu oyna doğranmış soğan, sarımsak ve otlar. Oyun mouse ile kontrol edilir. Kes ve noktalı çizgi üzerinde bir çizgi çizerek her zamanki gibi shinkuem. Blender mikser kolu etrafında imleci hareket ettirmek için, çalışmak için yapmak için. kelimeleri oyununda, belirli bir düzen reçete kaseye yaymak için * / maddeler için / * İpuçları: vinigar, Zeytinyağı, Domates, Salatalık, Sarımsak, Verdure, Dolmalık Biber, Soğan, Chili Sos, Tuz – sirke, zeytinyağı, domates, salatalık, sarımsak, otlar, biber, soğan, biber sosu ve tuz.