Aylık arşivler: Temmuz 2015

Korsan Kral Meyve Avcısı 2

Bu yeni 2 oyuncu macera oyunu oynarken efsanevi hazineyi bulun. Uzakta canavarlar ve tuzakları uzak kalmak olarak aşamaları ve toprakları genelinde seyahat ve en iyi arkadaşı ile işbirliği gizli efsanevi taş bulmak için.Korsan Kral Meyve Avcısı 2 oyunu oyna Ahşap kasalar tüm düşmanları yenmek ve itmek için yeterli güç kazanmak size ekstra yüksek atlama olabilir bu yüzden hava meyve yemek ve suya dalış veya bulutların üzerine yüzer amacıyla su meyve tüketmek güç meyve toplayın. Taşımak için WASD ve atlama, Oyuncu 2: Oyuncunun 1 taşımak ve atlamak için ok tuşlarını kullanın.

Silahlı Depo Baskını

Oyun gelince küçük kutular dağılmıştır. Onlar bavullar beyaz benzerler. Geçmek etmeyin! Onları kırmak! Yakalanan kurşunlar içinde, bazen nadir. kapı bozuldu çekim üzerinde Asma. Ayrıca kilitli dolapları (- razdevalochnye yeşil) açabilirsiniz. Biz kale ve açtıkları bir yerde ateş gerekir.Silahlı Depo Baskını oyunu Özetlemek gerekirse, ben tavsiyelerde bulunabilir. Askeri üs “Svoboda” (susturucu ile silah avans kapmak şey) gidin. (Biz grubun bir dizi “uzun” olduğunu söyledi gardiyan gerekir bunun için) karargahına gel. Hemen sağa bir güvenlik görevlisi olduğunu. Onun arkasından pencereden gelen topu öldürebilir. Kimse gördüm ya duydum bu konuda Pozabottes. Hiç kimse engelleri kaldırmak gerektiğini 🙂 çok koku unutmayın, siz cephaneliğe gidebilirsiniz. Kalenin kapısını … iyi, onunla ne yapacağını biliyorsun.

Angela Piknik Günü

çocuklar GaheGames.com online oynamak için Talking Angela Piknik Günü ücretsiz Hayvan oyunudur. Angela Piknik Günü oyunu Ücretsiz olarak tarayıcınızda Talking Angela Piknik Günü oynayabilirsiniz. Talking Angela ve ailesi, bugün sahile gidecek. O bu bir piknik günü olacağını ona onun çocukları için söz verdi! Dışarısı çok güneşli ve Angela eğlenceli katılmak için soruyor! Kontrolü : Fare oynamak için.

Yetenekli Motocrosçu

Sadece hızlandırmak için istekli bir manyak,Yetenekli Motocrosçu oyunu ama aynı zamanda bu sorumlu bir sürüş oyunu mükemmel bir sürücü olmadığınızı kanıtlayın. , Kırmızı ışıkta durmak dönüş sinyallerini kullanmak ve bu oyunda iyi bir puan kazanmak için hız limitleri gözlemlemek için. Bu oyun Unity ile yapılır, bu flash eklentisi çöküşüne yol açabilir. Bu durumda, oyunu yeniden başlatın ve her şeyi iyi çalışması gerekir.