Aylık arşivler: Nisan 2015

Ormanın Kitabı

Her çocuk bu harika karikatür Mowgli ve onun kahramanları bilir. top zor bir durumda olduğunu ve acilen kaydedilmesi gereken, bu nedenle Mowgli onun yardımına gitti. Ormanın Kitabı oyunu oynamak için Okları ve boşluk çubuğuna (atlama için kullanabilirsiniz) kullanarak oyunda Yönetimi. Daha fazla puan onları farklı bir sayı vermek meyve toplamak kazanmak için. Eğer kötü adamlar olsun, tabii, sallanma üzüm, nesli tükenmekte olan kayalar, hareketli platformlar ve konuşmacıların dikkat etmek gerekir, ve, unutmayın. Mowgli beladan başka almak Yardım.

Koşucu Koçlar

Koşucu Kuzu online oyunlar bir hayatı dolu dolu yaşıyor ve farklı alanlarda tüm haberler ilgilenen kim, enerjik ve dinamik mi. Örneğin, bir oyun indirirken, sen onun erkek arkadaşı ile iletişim kurmak için, bilgisayarda koyun görünce, küçük bir açılış hikayesi incelemekte. Koşucu Koçlar – 1 ve 2 Kişilik oyunu oyna Başlarken, bunu yolda tüm engelleri tehlikeli tonozlu ve Bonus altın paraları toplamak olduğundan emin, kuzu yönetmek gerekir. Onları almak için korkmayın – En olasılığını artırır, ikramiye ile küçük bir ahşap kutuları aşağı gidecek. Heyecan verici bir oyun – oyun sırasında tüm nüansları öğreneceksiniz.

GDO’ya Karşı Savaş 2

Ve ne bir GDO biliyor musun? GDO – Genetiği değiştirilmiş organizma bir. Çoğu zaman, biz bitkiler, hayvanlar bahsediyoruz, ve hatta deney çok. Aslında. aslında iyi bir amaç ile geldi – Daha fazla bablaaa kazanmak için bitki ve hayvanların belirli türlerini görüntülemek için! , GDO’ya Karşı Savaş 2 oyunu oynamak Insanlara zararlı, ama böylece değiştirilmiş organizmalar teorik, herhangi bir mutant bu oyunda, örneğin, elde edilebileceği kanıtlanmamıştır. Oyun destekçileri ve GDO savunucuları için propaganda veya anti-propaganda olarak tavsiye edilir

Uyuyan Kutular 5

Yine, kutu uykuya düştü ve tekrar onu uyandırmak zorundayız. Beşinci kez! Şu anda kutu sıcak giymiş olacak, böylece bu, kışın olduğu, ve dolayısıyla sonbaharda oldukça yumuşak olacak. Uyuyan Kutular 5 oyunu oyna Bilmiyorum ya hatırlayamıyorum olanlar için – kutusunu uyanmak, yatağa sıfırlamak gerekir. Ve bu da, bir zincir reaksiyonu elde etmek için, bazı bloklar, platformlar ve kayalar çizmek gerekir. Tüm kutuları Wake ve güzel, eğlenceli ve heyecan verici bir oyun zevk bir sürü olsun. Bol Şanslar!

Köpekleri Mutant Yap ve Dövüş

Oyun Açıklaması Kupası çevrimiçi mutantlar mücadele. Nasıl online oyun oynamak için: Hoşgeldiniz oyun Mutant Kupası Mücadele için. Sen kendi tür mücadele edecek köpek mutant sahibi olacak. Köpekleri Mutant Yap ve Dövüş oyunu oyna Sen, sahibi olarak, mücadele için gerekli olan kaliteyi arttırmak için, kendi takdirine bağlı olarak yeni genlerin tanıtacak. Oyunun kontrolü fare ile yapılır: köpek yerine getirmek için yumruklar ile simgesine tıklayın. Oyunda iyi şanslar!