Aylık arşivler: Mart 2015

Yenilmezler Ultron Çağı

Güncel oyun: Ultron Küresel Chaos Avengers Yaş Avengers onlar sizin yardımınıza ihtiyacımız olacak olan yeni bir misyonu vardır. Sen Thor, Hulk, Ironman ve Captain America gibi oynamak zorunda olacak. Yenilmezler Ultron Çağı oynayarak Her karakter oyun sırasında onları alışverişinde zorunda yüzden, özel bir gücü var. Thor Ironman atlama iki katına çıkarabilir, uçabilir, Kaptan Amerika Hulk her şeyi yok etmek, onun gücünü kullanır iken onun kalkanını başlatmak mümkün. Ölmeden her görevi tamamlamak ve bir kez daha dünyayı kurtarmak!

Tahta Köprü Araba Yarışı

Dünyanın en heyecan verici oyununu arayanlar sevinin! Bu gezegenin en enteresan asma köprü üzerinde yarış oyunuyla karşı karşıyasınız, tüyler ürpertici yarışta parçaları bazı gerçekleşir başka adrenalin yarış oyunu zamanı! Tahta Köprü Araba Yarışı oyna bir arkaya üzerinde nefes kesen sen arabaları, motosiklet kontrol macera ve Formula 3 yarış arabalar bilgisayar odaklı rakiplerine karşı bir yarış içinde akla gelebilecek en hızlı trenlerinden bazı. Eğer baş döndürücü yükseklikleri ve müthiş hızlarda korkuyor iseniz, iyi Learn4good başka bir oyun oynamak istiyorum! Eğer, küresel yarış “en” düzeyde rekabet içinde (kelimenin tam anlamıyla!) Bu kesinlikle büyük devreleri fetih ilgileniyorsanız Ancak, o çizginin üstüne yolunuzu geçmek Fast zamanı!

Çöp Adam Samuray

Zafer için savaş işkence ile çöp adam ninja macerası. Her ve onların yolunda hepsini yok etmek hazırız: online oyun Çöp Adam turnuvada bir araya iyi samuray dövüşçüler. Çöp Adam Samuray oyna Hiç geniş aşırı turnuva duydunuz mu? Değilse, o zaman bu oyunda duyarsınız, ve daha da fazlası, onunla bitti. Sen turnuvanın katılımcılardan biri olacak ve ana hedefi kendi rakiplerinin tüm etrafında almak ve bitiş çizgisine ilk ulaşmak olacaktır.