Aylık arşivler: Ocak 2015

Kazanmak İçin Öldür 2 – Zombileri Ez

Kazanmak İçin Öldür 2

Eğer seni almak için çalışacağız zombi ordularını araba ile kaçabilir! Eğer araç, bir zombi saldırısı ölmek kazanmak değil, çünkü hızlı sür. Bu serin oyun sürücü araç kaza, başarıyla seviyesinin diğer tarafına zombiler üzerinden araba almak gerekir. Eğer sürekli düşüş büyük bir tepe iniş ve çıkışlar yol bilen gerçek bir ralli arabası sürücüsü vardır. Boşluklardan arabanıza gidin.

Zombi Smash Crash Disk addicting ve dünyayı etkilemektedir zombi kıyamet kaçmaya çalışıyor araç sürücüsünün eğlenceli oyunlar. Ve şimdi bu zombi çok aç ve taze beyinleri arıyoruz. Yani araba almak ve şut ve başarılı neden zombi enfekte çukur seviyeleri çökmesine. Vurmak ve en kısa sürede onları üzerinde çalıştırmak, zombi yavaşlar izin vermeyin. Zombi kaza oyuncular zombi şut süper eğlenceli ve oynamak kolay sürücü.

Eğer arabanın oyunları gibi! Eğer bir araba kazasında bir sürücü iseniz, bu çılgın zombi smasher araba oyunu seviyorum kesinlikle olacaktır. Atlama ve çok daha fazlası, tepenin şaşırtıcı seviyeleri ile bir kamyon zombi kıyamet kendi Sürücü! Zombi Smash Crash yol yarış eğlenceli ve başarılı bir seviyelerini temizlik iyi şanslar Smashing zombiler gerçek kaos sürücü.

Bu oyun kolay bir iş değil senin kamyon ile zorlu yollarda bile en deneyimli kamyon sürücüleri dağcılık için zor bir iştir! Sen zombi kıyamet hayatta kalanlar için toprak yollarda olan tüm öğeleri toplamak gerekir. Dikkatli yollar gibi sadece tehlikeli bir zombi-enfekte zombi seviyelerinde etrafında sürüş zor olabilir.

Kazanmak İçin Öldür

Kazanmak İçin Öldür

Belki hayatının tüm düşünebiliriz, ama gerçekten zombiler ile yolda karşılamak hayal değil. Ve ne zaman böyle bir toplantıyı ne yapmalı? Ne için silah ilk etapta eksikti. Eğer bir silah varsa Yani, olduğunu. Ve eğer?
İşte size hiç yolda bir zombi buluşacak halinde silah mülkiyet çeşitli şekillerde çalışmak, böylece yeni bir oyun oynamak için size sunuyoruz. Bu oyunda zombi yanı sıra atıcılar ve brodilok ilgili oyunlar türleri geçti. Eğer ormanda ve aniden zombi saldırı ormanda ortasında araba ile seyahat düşünün. Araba vardı ama öldü, ama sen çekmek zorunda Tüm yolcular.
Kollarında elinde ve zombi kalabalık etrafında. Bir kez, hepsini perebesh yüzden sadece bir sonraki seviyeye üzerinde adım. Gereksiz hareketler yapmak ve birlikte kendinizi çekmek için çalışın. Bu tür durumlarda, ana şey – panik yapmayın, açıkça düşünüyorum. Sadece zombi yok – o tüm ihtiyacınız var.

Caddede Zombi Ezme

Caddede Zombi Ezmece

Burada biz bir şekilde zombiler ile bağlı tüm ilgili tüm oyunları toplayacaktır. Ve bu sadece atıcılar ve atıcılar değil, aynı zamanda oyunlar, arcade oyunları, görevler, ve hatta zombi strateji bulmaca vardır. Tüm bu oyunlarda, hatta olası zombi için zombi ya karşı mücadele edecek. Zombi Oyunları oyunları büyük bir tabakadır ve gerçekten çok imparatorluk zombi oyunu değil sadece içerir, ancak film ve hatta çeşitli spor var. Neden bu tarz oyunların bu kadar düşkün? Bizim kan ve zombi av ve imha tutkusu zararsız hayvanlar ve insanlar, ve hatta güçlü bir makine değildir Muhtemelen çünkü. Zombiler hala ölmüş olacak pişmanlık duymadan çekim yapabilirsiniz, zombiler acı hissetmiyorum ve ciddi bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle, zombi oyunları çok eğlenceli ve ilginç oynamak, bu yüzden bir zombi oyunu dinamiği, sürücü, heyecan ve aksiyon var.

Barbie Oda Düzenle

Barbie Hayranı Odası Düzenleme
Oyun Açıklaması Barbie Odası Dekorasyon: Barbie onu yatak tasarımı bittiğinde yerleşmek yeni bir ev satın aldı. Duvarlar, zemin, halı ve sevimli gardırop Barbie renk seçin. Büyük bir pencere odası yanacak ve onun soyunma masada oturup arkadaşlarıyla bir tarihte veya toplantı boyalı ne zaman onu güzel bir görünüm Barbie bir zevk verecektir. Bazı online oyunlar nedeniyle büyük boyutu uzun bir süre için indirilebilir Sevgili kızlar, sabırlı olun. Eğer beyaz bir dikdörtgen görürseniz, o zaman her şey gayet iyi ve oyun yakında yüklenecektir.

Barbie Yüz Bakımı Yap

Barbie Yüz Bakımı

sonra Play Devam tuşuna basın. Her zaman göz kamaştırıcı bir güzelliğe bakmak için Barbie düzenli bir güzellik salonu ziyaret edin. Şimdi özel bir durum – düğün. Salon tedavinin bir dizi gerçekleştirir – maskesi uygulayın ve yıkayın, cildi temizlemek, cımbız ile kaş şeklini ayarlayarak vardır. ,-Makyaj, bir saç modeli seçin ve bir gelinlik ve peçe Barbie elbise. Geri – tekrar oynamaya geri dönün. Bitti -. Güzel gelin hayran Kırmızı ok belirtilen öğeleri basın. Onun yönünü takip “Tıklamalar”. Kıyafetleri, makyaj ve seçimi uygulamak için yuvarlak simgeleri tıklayın. Reset – tüm ateş

Metal Slug 2

Metal Slug 2 Ölüm Savaşı

Metal Slug 2 SNK tarafından geliştirilen bir çalışma ve silah video oyunudur. Başlangıçta popüler oyun 1996 Metal Slug bir devamı olarak arcade platform Neo-Geo MVS 1998 yılında piyasaya sürüldü. Metal Slug X O Neo Geo CD, PlayStation, Sanal Konsolu, MO ve Android ve Wii, PlayStation Portable ve PlayStation 2 transfer edildi gibi biraz değiştirilmiş / remix şeklinde 1999 yılında yeniden yayımlanmıştır (Metal Slug Anthology parçası olarak) . Oyun gibi yeni silahlar, araçlar, ve karakter dönüşümü yeteneği gibi, orijinal Metal Slug oyun için birçok yeni özellik ekledi. Pek çok olumlu eleştiriler aldı.

Ben 10 Fark Bulma

Ben 10 Fark Bul

Ben 10 bulmaca – eğlenceli bir bulmaca oyunu aynı karikatür dayanılarak yapılan. Bulmacanın set parçalarından karakterlerinin resimlerini toplayın. Sonuçta, kesinlikle, birçok çocuğun bu tür bulmacaları çözmek için ekledi. Peki neden şimdi oynamak değil?
Bulmacalar Ben Ten – favori karakterleri ile bir bulmaca
Ben 10 ile Bulmacalar – büyük bir çevrimiçi bulmaca. Sen bulmaca kahramanı renkli adet siyah ve beyaz şematik temsili koymak gerekir. Böylece, oyun dönüşümlü karmaşık hale birkaç seviyesi vardır. Başlamadan önce, bir renk resim gösterilir. seçim kötülüğe karşı mücadele efsanevi kahraman olacak – Ben 10 ve iki yeni gelenler. Onun kendi ve toplamak gerekir. Ezberlemek zaman birkaç saniye var. Sonra resim şeffaf durur. Boş siluet kalır. O gösterildiği gibi Resmin küçük parçalarını toplamak gerekir. Böyle bir görev 5 dakika tahsis edilir gerçekleştirmek için. Eğer zamanında bulmaca toplamak için yapamıyorsanız, seviye yeniden başlar. Bulmacanın bir parça getirmek amacıyla, sadece üzerine tıklayın ve siluetiyle istenen kısmına geçmek için sol fare tuşunu basılı tutun. Eğer bulmaca eklemek istediğiniz yeri bilmiyorsanız, şematik çizim herhangi bir kısmı üzerinde fareyi hareket ettirin. Bu alan renkli olacak ve bir parça hatlarını göreceksiniz. Bulmacanın bu kısmı bunu yerine koyun karşılık vermezse, otomatik olarak geri döner. Karmaşıklık Her ardışık düzeyi artar. resim daha parçalar halinde bozuldu. Ayrıca, karakterler karmaşık unsurların bir şey var. İlk denemesi başarısız olursa önemli değil. Bu oyunda detay ve zaman kaybetmeden dikkatli olmak zorunda, sağ bulmacanın parçalarını yatıyordu. Er tam resmi, seviye tamamlanması için daha fazla puan almak toplamak. Eğer sonucu beğenmezseniz, tekrar seviyesini geçebilir. Emin olun Bulmaca Ben Ten sizin boş neşelenmek. Sen seviyeleri geçmek için mutluluk duyarız. Bu oyun yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Herkes gerçek değerinde değerlendirmek mümkün olacaktır. Başlamadan bulmaca toplamak için hemen şimdi!

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga Hileleri Bu oyuncu sürükleyin ve kurulu bunları temizlemek için üç veya daha fazla aynı şekerler eşleşmelidir basit bir bulmaca oyunudur. Oyun, genellikle elde edilmiştir puan ve oyuncu sınırlı sayıda moves.Once değerlendirmesinde bu etkiyi elde gerekir, size bir gol verecektir sonraki seviyeye taşımak. Şeker Crush yüz seviyeleri üzerinde Saga, ve oyun ilerledikçe çok zor olur. Bazı düzeyleri bu yerlerde tatlılar kaldırarak uzayda bütün kabarcıklar yok var, ve bazı seviyeleri zor bir kombinasyon elde etmek yapım, çok düşüktür. Gerçekten yüksek seviyelere kısa hızlı hareketleri başlar. Sınırsız hareket olması güzel olmaz mıydı?

Ücretsiz arıyorsunuz Candy Crush Saga Hack ? Her seviyede geçmek istiyor musunuz? Veya ek hareketler üzerinde gerçek para israf yorgun? Programcılar ekibimiz bir hack aracı Crush Saga özel Candy oluşturmak için iş yerinde zor olmuştur, bunu size zaman kazandırabilir ve anında oyun geliştirmemize yardımcı olacaktır emin olabilirsiniz. Bizim hack aracı aracı sık sık sağlamak için güncellenir çünkü, yasaklı asla tamamen güvenli olduğunu hesabınız secure.So bunu olması gerektiği gibi sonsuz bir hareketin, zaman, ve daha fazlası ile, Şeker Crush Saga oynamak istiyorsanız Eğer nasıl alabilirim bir öğretici okumak için daha uygun Candy Crush Saga Hack Aracı ücretsiz aşağıda!

New York Taksi 3D

New York Taksi 3D

Etrafında sürücü için ok tuşlarını kullanın oynayabilirsiniz New York Taksi Lisans 3D değerlendirmesi 1920 iyi ve kötü 294, ücretsiz online flash oyunlar dpgames.com üzerinde, şimdi, bu oyun 87.325 toplam oynayabilirsiniz. Biz buluyorum Oyunun bazı:. Ehliyet Uygulaması, wiggi Taksi, Sim Taksi, New York ve maymun taksi size oynamak her oyun, Facebook, Twitter ve daha fazla, size arkadaşlarınızla sevdiğiniz oyunu paylaşabilirsiniz değerlendirebilecekleri: Bunu biliyor muydunuz dpgames.com online oyun eğlenceli hale getirir üzerinde, ne bekliyorsun, kendi web sitesi veya blog bir oyun gömebilirsiniz? Şimdi online New York Taksi Lisans 3D Oyna!

Temple Run 2

Temple Run 2

Temple Run 2 – genellikle çok yapışkan, her zamanki gibi oyun, son derece basit, ama. Bir uçurumdan yırtılmış veya uzak hedefe belirsiz bir ağaca, tekrar bir yanlış sonuca yapacak ve bunun yerine üzerinde kendini bakım ve tekrar tekrar eski kale kalıntıları kadar devam edecek.

Oyunun Variety parlak değil – kahramanı (veya kahraman, orada böyle bir seçenek) ustalıkla yangın dipsiz uçuruma üstünden atlayarak ve tuzak atlama, eski bir kalenin kalıntıları etrafında kilometre çeker. Nerede ve neden o çalışıyor – kimse belki oyunun birkaç zayıf noktalarından biri olduğunu bilir

Tüm oyuncu (bunun ilk bölümü biraz daha zorlu, ama çok sarılan maymunlar oldu) dev bir maymun tarafından takip harap kale kapısı, biterse gerçeği ile başlar. Bu mrmenta bir saniye durmaz. Eğer tereddüt ve hain ağaç kök veya taş eşiği rastlamak Ayrıca, eğer, maymun hemen zor yolda soğumaya yapma, sizinle yakalamak başlar. Canavar sizi geçeceği tahmin ediliyor ve hiçbir seçenek yok – İki ardışık hatalar üzücü bir sona neden olacaktır.