Aylık arşivler: Aralık 2014

Bugatti İle Yarış Yap

Bugatti ile hızlı bir yarış bu arabalar her zaman şık ve lükstür. Böyle pahalı arabalara kötü gözle bakamıyorum. Her sürücü değil sadece birinci sınıf sürüş, ama aynı zamanda mükemmel tasarım kendi araba göstermeye çalışacağız. Ah, yarışmanın bu seviye için hazırlanıyor, yüz kaybetmemeye çalışın. Bu garaj aramak ve trendy yükseltmeleri satın almak için zarar vermez. Senin çelik canavar ayar başlayın! Kendi yolunu her yedek parça Bugatti imajını yansıtır çünkü Ve iş, çok ilginç. Ve mevcut değişikliklerin sayısı çok fazla. Hatta hava ve çevre – dilerseniz dönüştürmek tüm bu. Biz en basit ile başlar, ve yavaş yavaş ince detaya nüfuz. Vücut, cam, tekerlekler ve lastikler – altındaki panoda butonuna tıklayın ve pek çok renkli seçeneklerden birini seçin. Sonunda Sonuçtan memnun değilseniz, geçerli ilerleme bırakarak, tüm başlangıç ​​konumunu geri tek tıklamayla yapabilirsiniz. Diğer sürücüleri etkilemek için kendi benzersiz görüntü oluşturun. Yarış her anlamda sizin zafer Bugatti saat olmak edelim.

Bubble Noel Balonları Patlat

Bu harika bir akşamı kaçırmamak için, bugün noel için balonları havaya uçurmalıyız. Noel oyuncaklar Toplu başının üzerinde asılı, ve onlar sürekli yaklaşıyor. Bu büyük bulut sizi ezmek isteyen izlenim, zemin rengi çeşitli bastırdı. Boş bir cam esirgemeyen, her oyuncak yok. Ve böylece hasta oldu, onları birbirleri ile denkleştirerek ve patlamasını sağlayalım. Dikkatle renklerine göre seçim yapmalısınız, toplam ağırlığı diğer topları yuvarlayın. Diğer kırmızı ortasında kırmızı bir oyuncak alırsanız, tüm yığın derhal toz çökmeye. Shades mutlaka denk ve rastgele sırayla kabuklarını alternatif gerekir. Bu büyük ölçüde önceden planlamak için izin vermiyor, oyun zorlaştırmaktadır. Buna ek olarak, tehlikeli bulut sürekli aşağıda batan, büyüyor. Eğer yavaş yavaş ondan kurtulmak ise, er ya da geç, top yere ulaşmak. Bu eğlenceli yakında sona ereceğini, ancak Noel tüm hızıyla çünkü. Hiçbir şey oyun alanını temizlemek için planları ile müdahale etmelidir. Güzel bir ödül unutmayın. Kırık boncuk her avuç hesabınıza puan bir sürü getirmek.

Hızlı ve Ölü

Vahşi Batı’da eski zamanlarda olduğu gibi vahşi yasaları harekete geçti. Adının rahat değil giydi. Eğer sokak düello kurallarına sopa var cinayet, meşru olabilir. Her iki ok birbirleri ile, bir anda hazır sadece bir, ama çok doğru, ve sonunda ölümcül atış yapmak için bir tabanca çekti yakınsama. Hızlı ve Ölü hep birbirlerini buldular, ama şimdi gerçekleştirin kim var – ilginç bir soru. şehir daha büyük, daha ona uslanmaz kötü adamlar, dolandırıcılara, hırsızlar ve soyguncular buldu. Uzun yorgun sıradan yöntemler şerif onlarla uğraşmak, ve böylece adalet, en acımasız yolu haline yapmak için. O sadece bir düello her haini denir, ve onu orada vurmaya çalıştı. Aramayı almayın – daha sonra utançla kendinizi kapsayacak. İşte tüm ceza yetkililer ve soruları ününü kaldırılmamış kabul etti. Her biri mücadele için yeterli olduğunu iyi hissettim, ve her zaman kazanmak. Ceset bir iz bırakarak, kentin içinden bir yürüyüşe çıkın. Onlardan biri olmak için ne kadar bakın. Haydutların atanan baş bir ödül kendini bulacaktır. Şehir değil fakir ve şerif tersi – Zengin saygı edilecektir.

Dinamit Döşe ve Patlat

Inşaatçılar iş diğerlerinden farklı daha? Her şeyden önce, size patlayıcı şımartmak için fırsat var. Bu mükemmel yasal ve çok eğlenceli. Binanın patlama – onun yıkım basit versiyonu. Bazen evin geleneksel yöntem mümkün olur sökmeye. Eski duvar, zemin, asma – tüm birbirlerine çok sıkışmış dinamit sadece yıkıcı gücü tüm parçaları dışarı yapabilirsiniz. Bu işin bu tür yakında olacak. Yerlerde bomba yerleştirerek, zafer de eğlenin. Sonra sadece bomba patlama, kolunu basın ve renkli havai fişek izlemek. zafer ana koşul – tüm beton ve metal kirişler çaldı gerekir. Bu, havaleli ve düzenlenebilir. Genellikle yapısını desteklemesi gerekir madencilik. Gerisi sadece onun dengesini kaybettikten sonra düşmeye. Aynı zamanda onlar patlama bypass evin bu parçaların dokunabilirsiniz. Böylece, etkilenen alanı sizin tarafınızdan büyütülür. Yapılar daha karmaşık hale gelmektedir. Onlar ücretleri kurmak imkansız olduğu güçlü çelik levha görünür. Ama ne olursa olsun orada değildi kadar imkansız, her yerde bir çözüm bulabilirsiniz. Imha tanrıların yardımı çağırır.

Bakugan ve Ben 10

Herkes sevdiği çizgi film karakterleri, bu adamların ikisi gibi birçok insan var. Aynı zamanda, kesin herkes için güçlü kim olduğunu bilmek istiyorum? Her biri kendi benzersiz mücadele yetenekleri ve mücadele kesinlikle ilginç olurdu. Bakugan Ben 10 karşı – Ama nasıl bir mücadele düzenlemek için bir araya iki karakter getirdin? Onları en azından önümüzdeki olacaktır izin ile başlamak için. Sonuçta, farklı karikatürler, ve biri çocuklar bile diyebilirsiniz – farklı evrenlerde gelen. Onlar birbirleri ile yüz yüze gelmek o kadar kolay değildir. Ve bu durumda, biz büyük ölçüde bir sonraki bulmaca yardımcı olacaktır. Parçalar halinde Toplama, birbirine parçaları koydu. Parçalar birbirine karıştırılır ve birçoğu daha mozaik diğer parçalarının yığının altına gizlenmiş. Bunların hepsi görünürde olduğunu, sizin için uygun bir yerde her çip hareket ettirin. Sonra bulmacayı çözmek başlayabilirsiniz. en kolay yolu bu yerlerde bir hata yapmak zor olduğu için, bireysel karakterler ile başlamak olacaktır, ve parçaları tarihleri ​​kalabalığın arasından sıyrılmak, gözüme. dinlenme katlanmış kısmını uygun olacaktır. Çok yakında adamlar şehrin gürültüsünden uzak, açık havada bir yerde buluşacak. Ama aralarında çok muhalefet başka oyun bulacaksınız.

Scooby Doo ile Futbol

Hiç Scooby Doo ile futbol oynamak denediniz mi? Bir tek senin takımın normal oyuncunun yerine düşünmek için vardır ya delme gülmeye başlar gibi düşman bir köpek olacak. Nitekim, bir köpeği yapabilir? Top burun Chasing, hatta onun dişlerinin arasından lokma – o kolayca, ama rakibin etrafında kesilmiş, ama bir gol … bir sevgili köpek artık kolayca onun egzersiz izleyerek öğrenebilirsiniz ne. Ayrıca, bu Scooby futbol faaliyetleri ile bir el vermek zorunda. O yorulmadan, ve maksimum coşkusu ile, gündüz ve gece yetiştirmek için hazır olduğunu kazanmak için çok istekli olduğunu. Scooby Doo ile Futbol küçük başlayacak. Bu, bizim dört ayaklı kahraman topu doldurmak için öğrenir Let – oyun taktikleri de önemli bir parçası. Uygulamaya başlayın, ve top çim düşer önce köpek daha yumruklar yapalım. Her damla, her özledim üç hayatımızın birine götürür çünkü, herhangi bir durumda önlemek mümkün değildir. Pinky tersi – gözlük getirmek. Eğer yeni bir rekor, mümkün olduğunca çok ve daha sonra tekrar tekrar onu geliştirmeye toplamak istediğiniz zaman Scooby Doo ile Futbol yarış bu noktalar olacak. Top farklı yönlere uçtuğunu değilse ve kolay olurdu.

Doodle Atlama – Yeni Yıl

Zaman yapabilirsiniz Noel kış tatili, özellikle gerisini alarak bir şey, her zaman büyük bir zaman vardı. Hediye Yığınlar, renkli oyuncaklar ile Noel ağacı, çelenk – Bir bayram havası uzun bir süre sağlanmalıdır. Ve kaç güzellikler tablolarda bulunabilir! Bu Doodle Jump Yeni Yıl eski neşeli festival kahramanın maceralarını anlatıyor. Uzun bir gövde ile komik yaratık ve dört bacağı mümkün olduğunca yüksek ulaşması gerekir. Yol her yerde yerleştirilen çok renkli merdiven haline gelmiştir. Kendi rengine bağlı olarak, bu özellikler aynı askıları değişir. basit boyalı yeşil renk. Sadece onlara atlama, ve sizin için genellikle özel Sunar böyle adımlar değil sundu. Ama bu konuda mavi çok daha iyidir. Orada bulmak ve bahar olabilir, kahraman havaya yüksek oynanabilecek, ve bir minyatür helikopter ve hatta güçlü bir roket. Önceden bu özellikle basit ve hızlı olmaktadır. Artık, kazanan puanına eklenen daha fazla puan almak. Oyun tekrar tekrar yeni bir rekora imza sunuyor. Eğer sonu varsa görmek için kontrol edin ve ne kadar bu komik bir yol gidebilirsiniz.

Tamirci Manny Maceraları

Seyahat ıssız yerlerde çok tehlikeli olabilir. Kimse ne sıkıntılar aniden başını kazıklı yolda, ve zorlukları buluşacak emin ne için biliyor. Ve sonra yardım isteyin, çünkü tek bir ruh etrafında birçok mil, bir değil. Ama Tamirci Manny sadece kaderin beklenmedik katlanmış korkanlar gülerler. O büyük sevinç seyahat ile ilgilenir ve onun motosiklet binmek için isteyen herkes olabilir. Her zaman orada Araçlar, bir anda engelliyorlar bu kırılma böylece. Koydu belirli rotalar değil iken Ancak, bu nedenle Tamirci Manny yollarını oluştururken size güveniyorum. Her seviye iki açıkça tanımlanmış noktalar vardır vahşi, bir takas olduğunu. İlk – Bir çizgi çizmek için nerede başlar yer başlar. İkinci – çocuk nefes almak mümkün olacak kısa bir yolculuk, sonu. Binici ikinci ilk kısımdan fırça yolunu çizmek kısa sürede mesafe kat. Bu engelin yanından gitmeli. Bunlar dikenli kaktüs, ya da küçük bir göl olabilir. Onların derinliği herhangi bir ulaşım için çok büyük, ve tuzaklar kötü bir sürpriz olması.

Falls Mücadele

Bir bilgisayar oyununda bir karakter öğrenmek için sürpriz olurdu? Ancak iki çocuk çok haber hayrete, hatta tam tersi değil – sınırı onları ilham. Özellikle kız istediğiniz her şeyi göze çizilmiş dünya expanses arasında yürüyüş umudu sevdim. Eğer istiyor musunuz – hatta bir uçurumdan atlamak, bozulmadan kalır. Karikatür dünyasının yaratıcısı – Ama mücadele Esrarengiz Kasaba özü ana düşmandır. Yani burada, ve şimdi tuzak, sanal içinde kilitli onun dileği. Şiddetli bir savaş onunla katılmak için, Yaratıcı’nın arayın. Bu savaşlar hakkında çok şey bilen bir büyük kas adam. Doğal olarak, yaratıcısı olarak, kendisine bir patron tüm avantajlarını verdi. Eğer mücadele asmak olsun Ama o bile kötü olurdu. Vadesi beceri ve yeteneği ile, herhangi bir rakip ile başa böylece Oyuncu karakterleri de, ilginç yetenekleri var. Erkek ya da kız – Eğer bu sefer kim tercih edersiniz? Sağlık hediye atık, ancak saldırıların tam potansiyelini kullanmayın. Çok komik görünümlü, süper güç kullanmayı unutmayın. Hatta en zor durumları çözmek için yardımcı olacaktır.

Jake ile Hazine Arama

Geceleri uyumak gereklidir. Tüm diğer istihdam seçenekleri, en azından, rahatsız ve yorucu olabilir. Ve kesinlikle gece anda hazine aramak için değil. Bu adamlar güneş ışığı acı Jake için kullanılır. Sadece burada onlara kötü korsan izlerken farklı bir görüş tutar. En kısa sürede alacakaranlık gibi, bir sonraki tuzak, şaşkın adamlar vurmak onlar için düzenlemek için çalışırken, yol vurur. Kısacası, pislik, eski deniz köpek çok sert ve kasıtlı. Hazine aramak için hiçbir zaman olmadığı zaman, o kendi şeylerin arayışı içinde gitmek için çocukları zorladı. En gerekli aksesuarları çalmak, düşman kurnaz etrafında hepsini dağınık. Hatta hafif çocuklar elektriksiz kalmıştı ki onları, çalıntı döndü. Şimdi yolunu kaybetmiş olsa bile, artık eşleşme bulmak gibi? Kurtarma parlak ateşböceği geliyor. Onun nuru etrafında karanlığı dağıtmak ve mahalle düşünün yardımcı olabilir. İstediğiniz yerde, dost böcek Amaç ve sonra başka bir şey bulmak. Bu öğelerin bir listesini masaya şeyden her zaman aşağıdaki hedef içerecektir. Eğer, bunları daha önce istenen bulmak yalnız bırakın ve belirli bir Belirtilen görev nesnesi için aramaya devam bile diğer şeyler.