Aylık arşivler: Kasım 2014

Kötü Asteroitler

kötü-asteroitler
Bizim evrende birçok kozmik ceset vardır. Diğerleri sadece onlar yaklaştı her şeyi yok etmek tercih ölümü ve karanlığı getirmek ise, bazı dost ve hatta hayatı gelişti. Dünya kendi güvenliği özen böylece Evil asteroitler, gezegenimize bir yaklaşım değildir. Kendinizi korumak için, sürekli küçük göktaşları yüzlerce yayınladı, ve düşman bu silahı göndermek için kendi gezegeni yardım etmelisin. Yakındaki bakmak diğer nesneleri kullanın. Onların yerçekimi alanları size yardımcı olacak.

Sonsuz Ufuk

sonsuz-ufuk
Uzay – sadece sınırsız ufuk olduğu bir yerde, ve ayaklar hiçbir yollar. Hiçbir şey, evreni sörf uzak gezegenleri keşfetmek için engeller. Sadece diğer tür gezginler kötü huylu kısır türleri görünmez olacaktır. Sonra da size saldırmak, ve uzun bir savaş başlatabilir. Bu nedenle, geminin herhangi bir öz-saygı kaptan güçlü silah bir çift ile donatılmış olmalıdır. Tüm bu makul ve basiretli, oyunda ana hareket alabilirsiniz.

Angry Kuşlar ve Ayılar

angry-kuslar-ve-ayılar
Angri Kuşlar Ayılar bütün akrabaları açıkça farklıdır. Ne Normal kuşlar serçe, güvercin, karga mı? Onlar sürekli yiyecek arayan, ya da sadece ilginç bir şey arama şehrin üzerinde uçmak vardır. Yukarıdaki türlerin hiçbiri imha için spontan zulüm ve susuzluktan ile karakterizedir. Bir sonraki soykırımı düzenlemek için yalnızca Ama burada, Angri Bears her şey için hazır kuşları var. Onların kurbanları diğer birçok hayvanlar. Özellikle güçlü, her zaman herhangi bir kötü domuz alıyorsanız. Şimdi diğer düşmanları gündeminde. Sayısız robotlar hiçbir yerden gelmiş, mahalle etrafında dolaşmak. Onlar zor birçok hayvan yaşamak için yapım, mera ve alanları işgal, kendi barikatlar inşa. Yani kuşlar Angri Ayılar gereksiz orman zararlıları herkes ortadan kaldırarak, hatta bazı tür hayırsever misyonu gerçekleştirmek. Bunlar küçük robotlar barınak yok ve kendilerini davetsiz misafir yendi. Senin emrinde Oyunun her aşamasında yerine kabukları kullanılır birkaç kuş olacaktır. Düşman nerede saklandığını ahşap binalar ateş onlara bir sapan şarj edin. Eğer cephane tükendi kadar tüm yenmek mümkün olacak – hareketli, yuvarlak kazanır. Aksi takdirde akım sıkışmış.

Yüksek Hızlı Tren

yüksek-hizli-tren
Bir makinist olmak – bu iş ekipmanının bir temel bilgi dışında herhangi bir özel beceri gerektirmez. Diğer sürücüleri sollamak – gezi daha çok bir başka sokaktan ve yeniden düzenleme dik bir dönüş, içine girmeye çalışırken, sürekli rehberlik gerekmez. Ama bir çok sorumluluk gerektiren bir başka pozisyon ve azami dikkat yoktur. büyük kompozisyonlar geçer bilinmeyen bir adam ışıklar – o zaman zaman, bunu, biz çok tatlı değil. Çok meşgul ışığın bir yanlış anahtarlama pistlerde hareket, ya da tam tersi yokluğu bir kazaya yol açabilir edin. Trenler, bir akordeon arabalar kırma, büyük bir hızla çarpışır çünkü bu durumda, kurbanların sayısı, büyük bir kabus olabilir. Iş belirtilen birçok trenler gibi kavşak üzerinden kaçırmaya çalışın. Komşu parça kompozisyonlar üzerinde hareket etmek için dikkat ve hiçbir risk asla. Her geçen gün trenler sayısı artacaktır. Ama bu sadece heyecan katıyor. Trafik ışıkları tıkladığınızda üzerinde krank rulo, ancak onun yerine her şeyi yerleştirmek için yönetmek. Ve her yüksek hızlı tren size minnettar olmalı.

Bir Noel Hikayesi

bir-noel-hikayesi
BDT, halkın başlıca tatil Yeni Yıl olduğunu. Tüm çevresinde kutlanan ve olabilir gibi, gündelik yaşamın işçilerin uzun tatil oluyor. Ama Amerika bu kadar fazla sevgi Noel farklıdır. İnsanlar orada da, Noel ağacı süslemeleri birbirlerine hediyeler vermek, ya da sadece onun çorap güzellikler bir çift bırakmak için emin Santa Claus, sihirli bekliyor. Hayatınızda festival ruhu biraz ekleyin. Bu her zaman olursa olsun, yapılması yılın hangi gün ve saati artık değildi yapabilirsiniz. Noel hikayesi odası dekorasyonu ile başlar. Yangın zaten günlükleri yanan, ama sizin için güzel bir ağaç seçmek için zamanı. Salonun sadece uygun seçmek için üç ağaç vardır. Bir ayrıntı – zevk meselesi. Sadece o ve kaç çok renkli oyuncaklar sonra bunları nasıl yerleştirmek için yeşil dalları asmak istiyorum bağlıdır. Süslemeleri seçerek, alt araç çubuğunda Özel düğmesini tıklatın. Boncuklar, fiyonklar, çan, parlak ampuller bulunmaktadır. Bir yıldızın üstüne, ya da meleklerin bir çift koymak unutmayın. Bir Noel Hikayesi parlak ve daha cazip resmi olsun daha ilginç olacaktır. Oyuncu kimse irade Acele. Bu harika anlar uzun zaman uzatabilirsiniz.

Turbo Demontajı

turbo-demontaji
Yolda kalan bazı küçük yapıların turbo sökülmesi tutmak için – Sen görevi verildi. Ve daha sonra iki versiyonu vardır. Ya tüm eğlence kaybetme, ya da tam programı zevk, standart yöntemler kullanıyor. Araçlar ve teknikler düz kaleye acele araba seçmek eğer, çok kolaydır. Nesneyi rammed patlaması veya yüksek kaldırım olsun, sen, bir yüksek sesle patlama ile ona belki de havai fişek ve Kaleci alkış kurtulmak. Ve video başarı yakalamak için, işçiler sitenin zıt tarafta kamera ayarlamanız gerekir. Yani tersine tüm başarılı veya başarısız gözlük zevk, tekrar ve tekrar görülebilir. Turbo Sökme gerçek dublör olmayı sağlayacaktır. Bazı eğlenceli makineyi seçin, ve önümüzdeki rampa değil, somut bir çit orada olsun. Sonra sadece hızlı bir yolculuk edebilmek, ancak orada simit darbeler her türlü oynamaya çalışan, havaya uçmak olacaktır. Hızlandırılmış kendi ulaşım Her mod belirli engellere tepki verir. Son yeterince uzun liste bu hayal dolaşmak için bir yer yapmak için. Burada sirk gösterileri bir tür düzenleyin.

Mermer Topları

mermer-toplari
Büyük mermer topları büyük bir konak bir dekorasyon gibi büyük görünecektir. Özellikle eğer o Yunan tarzı, ya da başka bir olağandışı tasarıma övünebilir. Sahne renkleri daha geniş olduğunda Ancak, herhangi bir diğer renkleri sarı, kırmızı, yeşil, mavi birleştirerek, ve süre – nereye kadar parlayan nesneleri sopa? Kendimizi mermer topları büyük miktarlarda sizi toplamak için zaman var belki cevabı, parlak bir fikir şeklinde, kendiliğinden gelecektir. Çoğu zaman çiftler halinde koyun ve bu nedenle birlikte iki adet daha az olamaz oyun alanı şeyler dağınık atayın. Önümüzdeki yatay veya dikey olarak sadece yeri olarak kabul edilir. Partinin sonunda seçimi ile ilgili sorunlar sık ​​sık olur, böylece yazık ki, diyagonal hizalama, çalışmıyor. Tüm tablo çok aynı renkte onların yakınlarından, tek başına değil mermer topları tüm yol temizlemek için deneyin. Biz onların deplasman tahmin ederek bu sorunu çözmek. Eğer yeni bir grup kaldırmak Her zaman, çevredeki topları hemen sıfırdan kurtulmuş kaymıştır. Aksi takdirde, kazanç imkansız olurdu. Ve hatta bu yüzden, bunu başarmak zordur kalır.

Benzin Dolumu Yapma

benzinci
Ne sürücünün yakıt olmadan bir hayat hayal edemiyorum. Bir adam için benzin istasyonu muhtemelen ziyaret etmek için en yaygın yerdir. Dışarı çıkarsa ve bir kerede tüm sürücüleri hizmet için çalışan zaman olarak daha sonra, şehirdeki tek olmak? Bunu yapmak için, size inanılmaz bir hızla etrafında girdap aynı anda tüm köşeleri yetişmek için herhangi bir özel beceri olması gerekir. Küçük çevik onlardan biri ol ve meslektaşları yardım beklemeyin. Çoğu dinlenmek için bir hafta sonu için uzağa gitmek ve artık yalnız cehennemi çalışma var. Çok fazla dökmemeye çalışıyor, tüm araba doldurmak için – kuralları çok basit. Her araba kolonu yakın yavaşlar gibi, hemen tanka hortumu takarak, ona koştu ve ardından kısaca diğerlerini kaçabilir. Bunun üzerine titreyen numaralarını izlerken, sayaç izleyin. En kısa sürede miktarı dokuz dolara başlar gibi, benzin akışını durdurmak için zamanında geri bu arabayı için acele. Eğer yan yana duracak olursa, bu olsun ve sorunsuz budur. Aksi takdirde, yakıtta bir işareti başlar on dolar kaldırım üzerinde dökmek, ve bir hayat kaybedersiniz.

İstilacı Penguanler

istilaci-penguenler
Madagaskar – adanın çok sert olduğunu. Orada bulunan birçok yaban hayvanlar, ama sen ve bu uzak ülkede en tehlikeli alfa yırtıcı kim hayal bile edemiyorum. Turistler çevreleyen güzelliği bakmak için tüm yıl boyunca gelir. Savaşçıları bile aslanlar gibi safari avına düzenlemek. Kendileri aslan gelince, onlar lüks içinde yaşıyor, ancak bazı komşularının hala dikkatli. Listede gerçekten korkunç yaratıklar arasında penguenler olduğunu. Nasıl onlar kadar kutup, sıcak iklimlerde getirdi? Cevap yaşlı kadın onun katil çanta ile korkunç tehditkar tırmandı aynı yerde yatıyor. Geçen jeep penguen atın. En iyi çıkıyorum duracak olursa, hemen sürücü koltuğunun üzerinde olabilir. Herhangi bir durumda, tercihen bir gecikme olmaksızın, ikinci ve üçüncü girişim yapmak. Aksi takdirde, sadece bir kuş onları uzağa itmeye çalışıyor, yolcular arasında dolaşmaya olacaktır. Bir kalabalık sorun bile gergedanlar teslim edebiliyoruz. Siyah ve beyaz sargı tek doğal düşmanı çok yaramaz anneanne olduğunu. Sen onu kolundan alacak ve uzun kelepçeleri koparmak olacaktır. Kafasına Çanta darbeler son derece acı vericidir. Asla bir düşmanı gider, araba saldırı.

Savaşçı Domuzlar

savasci-domuzlar
Orijinal adı: Hambo Game

Açıklamaları:
Bekliyoruz küçük domuz. Ve insanlar ve bu tür hayvanlar için besler sempati eğer, o zaman kesinlikle yemek için yiyecek olarak onları getirmek için gidiyoruz. Ama bu yarım sıkıntılardan var. kendilerini birbirlerine aşırı saldırganlık gösteren, hatta hayvanlar, eğer kötü bir şey, durumda başlar. Yani dinlenmek umuduyla, savaştan geri bir arkadaşıyla vardır. Ve burada polis geliyor, ve cezaevinde arkadaşını alır. Sen onları beğenmedi, bkz. , Nasıl bir yoldaş kaydetmek için ne yapmam için? Savaş domuz bir yeri vardır, ve onun düşmanları daha iyi bir derin delik gömüldü, ve güpegündüz dolaşıyor değil. Silah, mühimmat bir dizi görev yaptıktan sonra kendini bırakarak, intikamcı ve Piglet ortağı domuz üniformalı kurtadam ile alnına bir kurşun koymak için mutlu olacak. Yeterince akıllı parmaklıklar arkasında savaş kahramanları atmak – acımasız intikam arkadaşları olsun. Acımasızca iyi adına kötü adamlar yok erdirmek İntikamcıyı olun. Her seviyede milimetre kadar doğruluk oranını sınırlamak için oyuncu gerektirir. Bir ödül olarak ekstra altın almak için, mühimmat az harcamak. Bazen işi bir atışı, iki maksimum bitirmek için çıkıyor. Eğer sonucu beğenmezseniz eğer herhangi bir seviye üzerinde başlayabilirsiniz.